Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha ugyan olyan a gumi méret?

Ha ugyan olyan a gumi méret?

Figyelt kérdés
Szóval defektem volt a napokban és a pótkerekemen ugyan olyan méretű gumi van mint a másik hátsó kereken! Csak más márka! A kérdésem az, hogy ha rátetettem azt a felnit ami a defektes gumimom van a pótkerékre akkor az úgy jó? Nem baj ha más márka? De a gumi ugyan az a méret mindenbe!
2018. dec. 14. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem baj az első gumisig! Tengelyenkėnt azonosnak kell lenni!
2018. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"A kérdésem az, hogy ha rátetettem azt a felnit ami a defektes gumimom van a pótkerékre akkor az úgy jó?"

Ezt csak én nem tudom értelmezni?

Gondolom az a kérdésed,hogy most nem egyezik a mintázat meg a márka,és ez így jó e?

Jónak jó lehet ideig óráig,ha lassan mész,de nem szabályos,és nem biztonságos.Minél hamarabb javíttasd meg az eredetit,és szereld vissza!

2018. dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!