Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Írnátok simsonos történeteket?

Írnátok simsonos történeteket?

Figyelt kérdés

Még csak egy hónapja van meg de már imádom :D

Arra lennék kíváncsi van-e valami szép élményetek róla :)



2018. dec. 16. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Amikor jöttem haza horgaszasbol, elkezdett esni az eső az a fos meg elromlott
2018. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mozi után ketten repesztettünk hazafelé a kis Szimóval, amikor egy Lada kijött elénk, mi a bal első kerekét kaptuk telibe, amitől egy 10 pontos tripla szaltót hajtottunk végre, majd 6-7 méterre landoltunk.
2018. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 D. Brasco ***** válasza:
100%

"Arra lennék kíváncsi van-e valami szép élményetek róla :)"


Van!Életem legszebb napja volt....mikor eladtam!

2018. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2018. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 es vagyok azt elfelejtettem hogy egy schwalbe az enyem amit roppant nagy szép érzékkel még 16 evesen fekétere festettem, a motor meg mindig megvan(29 vagyok most) de mae kb 6 eve nem hasznalom
2018. dec. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg Simsont javítok és évente biztos veszek kb. 8-10 db rom motort, hogy megjavítva eladjam tisztességes haszonnal! Vagy eredeti restauráláshoz kell eredeti alkatrésznek.

Idén volt olyan motor, ami nagyon meglepett, egyszerűen alig lehetett bele életet lehelni. Jól ismerem a márkát és ritkán tud meglepetést okozni, most majdnem kifogott rajtam.

Az S50 (m53) blokk

Mire kész lett, talán az egyik legjobb Motorom lett és alig volt szívem eladni. Németországba vitték gyűjtői darabnak 1300 Euro ért

2018. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hogyne szép emlék ja délutános műszak után haza toltam 1 héten 3x hajnali fél 1-re értem haza azóta a felgyújtás helyett a kert végébe van lebas zva a gazba hogy ott rohadjon el
2019. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!