Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak típushibáik ezeknek az...

Vannak típushibáik ezeknek az autóknak? 2016 után gyártott Audi A5 és S5 coupé, TFSI motorral.

Figyelt kérdés
Review oldalakon nem nagyon találtam felhasználói visszajelzést.
2018. dec. 17. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Két év alatt azért még nem sok vissza jelzés lehet arról amivel még nagyon kevés km-t mentek.
2018. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mivel nincs belőlük annyi, mint a TDI Golfból, ezért nem is lesz sosem elég visszajelzés róluk.

Egyébként ezek az újabb TFSI motorok már teljesen jók, nem nagyon van típushibája.

2018. dec. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Még a váltón gondolkodom, mert az A5 az duplakuplungos automata, az S5 meg Tiptronic asszem.
2018. dec. 17. 13:21
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
úgyse lesz ilyened, nem mindegy?
2018. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De, képzeld, most januárban tervezek venni egyet. Sajnálom, hogy ez számodra az elképzelhetetlen kategória...
2018. dec. 17. 15:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Huh ha en 2 hobapja vettem egy rs5 ost, de adom is el... Nem jo auto
2018. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En természetesen újat vettem, nem egetnem magam hasznalt autóval soha
2018. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem is akarnék RS5-öt, nagyon túl van árazva plusz nekem nem is kell 450 lóerő. Mi volt a bajod vele?
2018. dec. 17. 17:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyenge, gyatra a felszereltsege, olcsó anyagokkal van tele
2018. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nem jó autó az új RS5" " Gyenge,gyatra a felszereltsége" " Nem égetném magam használtautóval "


Hát persze, ez mind mind igaz. Oly annyira mint hogy a napunk felszíne hideg.


Figyelj kérdező, ezen az oldalon ne tegyél fel olyan kérdéseket ami magas árkategóriás autókat vagy egyéb más drága termékeket foglal magába mert ez Magyarország. Az emberek túlnyomó többségének akik ezen az oldalon tagok az általad említett autók álomkategóriában vannak.Itt csak kötekedés,gúnyolódás,irigység és egyéb apróságok tömkelege lesz szinte minden komment.A kérdésedre viszont sajnos nem tudom a választ mert 3.0 TDI-vel volt eddig csak dolgom TFSI-vel még nem.De amennyiben ha ténylegesen valós a kérdésed és a vásárlási szándékod akkor sok sikert az új A5 vagy S5 Coupe-hoz.

2018. dec. 19. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!