Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2010 Volvo C70, vagy 2007...

2010 Volvo C70, vagy 2007 Bangle 7-es? Ha a legfontosabb, hogy ne robbanjon le sehol (egyéb hibái lehetnek), akkor melyiket ajánljátok, melyiket szabad megvenni?

Figyelt kérdés
Ezekben már van AEB rendszer? (Az autó fékez helyetted, ha elbambulsz.)

2018. dec. 17. 23:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Az is egyel több hiba forrás.

Kamionosoktól hallom hogy ott is néha a semmire ráfékez.

Ne bambulj el mert ez halálos is lehet!!!!!

2018. dec. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Vészfékasszisztens több céges kocsiban van nálunk, de mindenki utálja, indokolatlanul fékez néha.


Ha pedig megbízhatóság, akkor vegyél EOS-t

2018. dec. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 D. Brasco ***** válasza:
100%
Bangle féle 7-es ami nem robban le sehol.....hehe...jó vicc volt.....
2018. dec. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ennyire vacak a Bangle 7-es BMW?! A javított és faceliftes változat is?


De hát egy csomó helyen látom mind a mai napig! Csak nem lehet annyira rossz... Vagy igen? De akkor miért tartanak sokan ilyen autót?


A C70-es Volvo is megbízhatatlan? Az annyira új(abb) konstrukció! Az is le fog robbanni?


Más: mely négy személyes nyitható tetejű, vagy milyen luxusautókat ajánlanátok négy-öt millió forintig, melyek (talán) nem fognak megállni valahol a semmi közepén? (Egyéb hibáik lehetnek.)

2018. dec. 18. 11:40
 5/18 D. Brasco ***** válasza:
Vegyel valami régebbi csatahajó anyabálna lexust!Azokkal jó esellyen nem lesz (annyi) problémád mint mondjuk egy E65-ös hetessel ami a pénztemető non plus ultra kategoria!
2018. dec. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ok, köszi. Csak kár, hogy a Lexus LS-eket valamiért sokan "lenézik". :(


Biztos a formátlansaga, vagy "presztizstelensége" miatt, nem tudom.


Viszont nem értem, ha ennyire sz*póroller az E65 (illetve a személyes kedvencem a Rover 75), miért tartják ilyen sokan?

2018. dec. 18. 12:30
 7/18 anonim ***** válasza:
Az embléma miatt.
2018. dec. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 RaverLatabár válasza:
Nem lètezik olyan autó sajnos ami bombabiztosan megbízható baràtom..(talàn a golf II)..minden autònàl fent àll a "lerobbanàs" veszèlye akàr règi akàr az újaknàl, sőt az újak esèlyesebb hogy ott fog hagyni az úton a sok eletronika miatt..rengeteg olyan autót làttam màr amikről àlmomban sem gondoltam volna hogy lerobbanhat ès mègis ott àllt az út szèlèn az autómentőre vàrva...azt vedd amelyik jobban tetszik...a fèkezès rendszert azt felejtsd el.
2018. dec. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tudsz írni néhányat, mely autókat láttad az út szélén vesztegelni? Azért, hogy én is képben legyek.
2018. dec. 19. 11:34
 10/18 A kérdező kommentje:

De a régi autókkal meg nem éppen az a baj (az újakkal ellentétben), hogy a 30-40 éves nagyon öreg koruk miatt fog cserben hagyni a motor?


Nekem például nagyon tetszik az 1971 és 76 közötti Cadillac Fleetwood Factory Limosine, de birtoklása és vezetése közben állandóan azon aggódnék, hogy egy több száz (esetleg ezer) km-es úton mikor fogja felmondani a szolgálatot a motorja, rosszabb esetben akár a fékje.


Vannak olyan emberek itt Magyarországon is akiknek ilyen vagy hasonló autóik vannak, de nekik is bizony-bizony helyenként felmondja az autó a szolgálatot. Azt mondják ez sajnos a korral jár.

2018. dec. 19. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!