Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van ez a dízel balhé, várható...

Van ez a dízel balhé, várható hogy jövő tavaszig drasztikusan csökkennek az autók árai?

Figyelt kérdés
2018. dec. 20. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hol, Németországban?
2018. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 D. Brasco ***** válasza:
52%
Miért kéne csökkenjen?főleg drasztikusan.....egyebkent meg ez a dizel botrany evek óta tart nem tudom miert pont jövő tavaszra kellen kicsúcsosodnia.....es igy is hogy évek óta tart mi történt?!?!?Semmi!Kissé visszaestek az új autoknál a dizelmotoros eladások azt cső!Szoval nem tudom miben remenykedsz!
2018. dec. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 dirtboy ***** válasza:

/Kissé visszaestek az új autoknál a dizelmotoros eladások azt cső!Szoval nem tudom miben remenykedsz!/


azért nem egészen

németben pl szabadulnak meg tőle és ez az árukon is látszik

pl autoscout24en néztem nem olyan rég audi A4eket.

töltöggettem ki a szűrőt az ár már ki volt töltve 673db találatra szűkült mire elértem ahhoz hogy milyen is legyen a motor.

kiválasztottam hogy benzin és a 673db ból maradt 3db

Úgy hogy igen,rettentő sok dieselt adnak el és az áruk is nyomott a benzineshez képest.


az hogy ez még drasztikusan változik tavaszig nem hiszem hogy fog de jövőre úgy tudom a németeknél hoznak be valamit amitől még inkább a benzinesek felé fognak hajlani,de pár hónap alatt nem hiszem hogy a jelenlegi helyzet is még drasztikusan változna.

2018. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 D. Brasco ***** válasza:
100%
Az hogy a német ár alatt elpattintja a régi dzel vackát egy dolog,de mire a zsírosnyakú nepper hazahozza ugyan annyiert figja adni mint eddig!
2018. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A 3,14csába, mutassátok már azokat az olcsó német dízel autókat, több mint egy éve követem a 7-es Passatok árát, alig csökkent egy kicsit, az is az idő múlása miatt. Közben itt vagyok Németben, itt minden nap bombázzák az embereket a TV-ben a rémhírekkel, de az a nyamvadt 2.0 TDI még mindig ugyanúgy tartja az árát, én sem értem. Sőt, a jó vételek 1 nap után el is tűnnek a mobile.de-ről. Légyszi segítsetek.
2018. dec. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vegyél újat. Remélem segítettem.
2018. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az várható, hogy tovább szigorítják a behozatal szabályait.


[link]


Dízelek helyett a gyártóknál egyre inkább a hibrid (benzin3eleketromos rásegítés) felé tendálnak, de még attól is messze járnak, hogy az legyen általános.

Nyugaton 6-8 évig használnak egy autót az első tulajdonosok, ott se 1-2 év alatt cserélődik le a jármű park, a kérdés, hogy ide milyen autókat engednek majd behozni 4-5 év múlva.

A gázolaj ára is eléggé nekilódult, a dráguló üzemanyag ár és a magasabb szerviz igény miatt is kisebb az érdeklődés a dízelek iránt, aminek elvileg lehetne árcsökkentő hatása, de mivel ez is egy elhúzódó folyamat, nem kizárt, hogy előbb kiszorítják a dízeleket a piacról, mint az áruk jelentősen leesne (ki vásárol meg olyan autót, aminél nem lehet biztos abban, hogy néhány év múlva nem tiltják ki a forgalomból? - jelenleg ez még csak nyugaton van, de gyűrűzik majd tovább, lásd a linkelt cikket)

2018. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 dirtboy ***** válasza:

/de mire a zsírosnyakú nepper hazahozza ugyan annyiert figja adni mint eddig!/


akkor nem előre behozott autót kell venni hanem bemenni egy kereskedésbe ami hoz be autót és akkor te kiválasztod melyiket hozzák,így te magad láthatod mennyiért árulja a német és hogy miket ad hozzá.

2018. dec. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 dirtboy ***** válasza:

/A 3,14csába, mutassátok már azokat az olcsó német dízel autókat, több mint egy éve követem a 7-es Passatok árát, alig csökkent egy kicsit, az is az idő múlása miatt. /


relatíve olcsó,BENZINESHEZ KÉPEST NÉZVE.

nem kell azt várni hogy 7as passatba bele rakod a 100as érmét és viheted is a kereskedésből haza csak azért mert diesel.

2018. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ahogy latom inkabb kezd elavulni nemhogy csucsosodni, kijelöltek par euro 6 övezetet es kesz ennyi slusz pasz
2018. dec. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!