Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford fiesta katalizator csere?

Shazz kérdése:

Ford fiesta katalizator csere?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Problemab autkoztem.... Van egy 2005 os mk6 confort 1,3 duratec motoros ford fiestam, katalizatort cserelek... Szepen ki is jott minden csavar, megvan a cseredarab es a tomitesek is... De mit kell lebontanom ahhoz hogy ki tudjam emelni a blokk mogul a regi katalizatort? Alul feltengely fent meg gyujtas... Hengerfej... Stb. merre lenne erdemes megindulni? Es mit kellene levennem hogy kiferjen?

2018. dec. 21. 07:05
 1/1 A kérdező kommentje:
Sziasztok, sajnos valaszt nem kaptam, de sikerult megoldani, igy ha valakinek segitsegre lenne szuksege gondoltam kiirom a megoldast! Ki kell venni az also lambda szondat es az also tartobakot igy lefele a feltengely es a segedkeret kozott ki lehet buktatni (a regi katalizatornal en flexel levagtam a bakot) remelem hasznos informacio lesz meg masnak is
2018. dec. 22. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!