Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A telefonomra le szeretném...

A telefonomra le szeretném tölteni az Android Auto alkalmazást, de a telefon ezt írja: Ez az elem nem áll rendelkezésre a te országodban. Hogy tudnám letölteni a telefonomra?

Figyelt kérdés
Egy 2017-es Ford Mondeo ST-line autót és a telefonomat szeretném összekapcsolni. Az autón nincs telepített navigáció, de azt mondták hogy így ezzel a programmal megoldható a dolog. A kocsiban van wifi és blútusz is. A telefonom blútusszal simán rácsatlakozik a kocsira és tudok teefonálni meg zenéket megosztani, de így navigációt nem tudom előhozni, elvileg erre kéne az alkalmazás. Valakinek van esetleg ötlete a problémára?
2018. dec. 21. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Az áruházban nincs ilyen nevű alkalmazás. Linkelnéd légyszives?
2018. dec. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Persze. [link]


A teljes neve az alkalmazásnak:

Android Auto - Google Maps, Media & Messaging

2018. dec. 21. 10:34
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Működik?

2018. dec. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Beviz Elek ***** válasza:

Igaz van vagy 8 éve hogy a telefonjaimat nem buherálom, de régen ezek a megoldások mentek:

-Black market

-googleben rákeresel és letöltöd

-rootolod a telefont és a rendszerben átírod az országod

2018. dec. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vagy ráguglizol az alkalmazás nevére és verzószámára, és mellé írod még, hogy apk.

Pl.:

[link]

2018. dec. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szuper köszönöm szépen! Le tudtam tölteni az alkalmazást így a telefonomra, telepíteni is tudtam. Munkahelyen vagyok, csak délután tudom megnézni hogy minden rendben lesz-e a kocsival való csatlakozáskor. Köszönöm szépen mégegyszer a segítséget ! :)
2018. dec. 21. 10:51
 7/10 A kérdező kommentje:

Letöltöttem a linkelt programot. Egyik telefonon ( Huawei P10) tökéeltesen elindul. Egy másik telefonon (Huawei P)) azt írja telepítés után : Something went wrong

Úgy tűnik, hogy a(z) Google Play-szolgáltatások most nem működik. És csak OK-t lehet ezután nyomni. Másodpercre pontosan ugyan abban az időpontbn az egyik telefonon jó a másikon ezt írja. Ezt esetleg nem tudjátok mi okozhatja ?

2018. dec. 21. 11:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne az áruházból töltsd le, hanem innen: [link]

Nálam ez Huawei P20 - Opel Astra K párosítással tökéletesen működik. Állítólag valami jogi szabályozás miatt nem működik Magyarországon a Play-ről.

2018. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kerdező:

Akkor az egyik telefonon már letesztelted a működését autóval, és tudtad használni?

Azt írtad, az egyik telefon Huawei P10, a másik "Huawei P". Olyan nevű telefonról én nem tudok. Valószínűleg a processzor utasításkészlete más, ezért nem működik.

Légy szíves írd le a pontos típusát annak a telefonnak, amelyiken nem működik.

2018. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A képernyőt csak akkor tudod kitenni a fedélzetire, ha azt az autód támogatja.
2018. dec. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!