Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes kicserélni az izzót?

Érdemes kicserélni az izzót?

Figyelt kérdés

Van egy Peugeot 206-osom. Most sima, narancssárga fényű izzók vannak benne. A hagyományosak.

Viszont így néha kicsit keveslem a fényét.


Érdemes fehér fényű, xenon hatású izzókra cserélni.

Valaki használ ilyeneket ?

Mik a tapasztalatok vele ?



2018. dec. 23. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Vegyél innen ezek jók és nagyon erősek.

Ha H 4 való bele.

[link]

2018. dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is muszáj xenon hatásút venni, nekem pl emelt fényerejű Philips izzóim vannak, H4-es, és durván jól világít, de persze nem fehéren.
2018. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy fényszóró polírozással többre mész.
2018. dec. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezy picit sem homályos a fényszoró búrája... Teljesen átlátszó.
2018. dec. 24. 11:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Osram night breakert vegyél, nem olcsó, de fogsz vele látni.
2018. dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Emelt fényerejű, xenon hatású izzók semmit sem érnek. Ugyan az a sárgás fény mint a sima halogéneknél, és jobban sem fogsz látni vele. Nekem ez a tapasztalatom az Osrammal, lehet, hogy a másik márka jobb lesz. Szerintem olyan helyről vegyél, ahová vissza tudod vinni ha nem jön be.

Ezen kívül vannak LED izzók, ezekkel talán jobban lehet látni és kékesfehér fényük van, de illegális a beszerelése halogén helyett.

Másik megoldás lehet a teljes fényszócsere LED-esre vagy xenonra, de ezek elég drágák.

2018. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!