Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez mennyire lehet...

Szerintetek ez mennyire lehet oké hírdetés? (több lent)

Figyelt kérdés

Igen tudom, kicsit fura kérdés, de aki benne van a hahu világában, talán tud valamit következtetni, hogy megéri-e elmenni megnézni, vagy ez bűzlik kicsit?

Székesfehérvárrol mennék, szóval gondoltam rákérdek, veszíteni nem fogok vele



[link]



2018. dec. 25. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ritka, csúnya autó...

2 személyes is, csak második autónak jó így szerintem korrekt az ár, bár én sosem vennék ilyen autót :D

2018. dec. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha a motor nincs széthajtva, tehát nem eszi az olajat annyira, hogy szemmel láthatóan füstöl, nem világít a motorhiba lámpa(sem) nincs rajta rohadt lemez, akkor vedd meg, és örülj neki. Azt kalkuláld bele, hogy nem szalonautót veszel, de a Mazda használtan is világbajnok autó. Nekem volt néhány, még 1.6 os is. elnyűhetetlenek.
2018. dec. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Jól megtervezett, sima vonalú, szemetgyönyörködtető járgány. Ha nem rohad, nem puffos, akkor vedd meg bátran.A motor lehet bármilyen, az javítható.
2018. dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Ennyi alapján nem igen lehet mondani semmit.

Nekem a világért sem kellene ekkorka konzervdoboz, hiába vannak oda érte sokan (kb. mert csak ez megfizethetőt egy széles rétegnek).

Második autónak, hobbira jó lehet.


Viszont ha neked ennyire nem fér bele egy Fehérvár-Bp. út, akkor nem kellene valószínűleg cabrio hobbiautót tartani

2018. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kereskedés ugyanúgy Csonti-Car, ha ez mond valamit. Innentől bármilyen lehet az autó. Odamész, kipróbálod. A képek alapján szép, jó. De a képek becsapósak. Nincs mese, oda kell menni, ilyen az autóvásárlás.
2018. dec. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jónak néz ki

el kell menni megnézni ha komolyan érdekel de csak nézelődni ne utazgass

2018. dec. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszöntem a válaszokat
2018. dec. 27. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!