Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes első autónak egy...

Érdemes első autónak egy Lexus IS 220d venni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Eddig édesapám 1.6-os g astráját vezetem. Még a megvétel odébb van, anyagika miatt.Úgy 2 év távlatában van. Csak nagyon tetszik ez a konstrukció. /tudom fiatal vagyok, de szeretek előre gondolkodni és érdeklődni/

Tisztában vagyok azzal is, hogy nem annyi kültsége lesz mint egy astrának. Mivel ez eléggé prémiumnak mondható. Csak nem igazán szeretem a bmw-ket sem. Túl unalmasak már az utakon. Inkább arra irányulna a kérdés, hogy mennyire is megbízható?



2018. dec. 26. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A létező legrosszabb választás az a motor. Az autó fenntartása szintén horror, nézz utána a neten. Semmi nincs hozzá normális áron és ugyan a benzinesek megbízhatók (most még..két év sok idő) de azért kell enni bele ezt, azt. Én elengedném.
2018. dec. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyiért akarsz venni.
2018. dec. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1,6 - 2 millió ft között nézegettem.
2018. dec. 27. 08:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért, ha drágán veszi a DCAT motort, akkor megjavul ?
2018. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Benzinest vegyél,ha ragaszkodsz a lexushoz
2018. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szeretenék ragaszkodni hozzá. Dízelből hallottam, hogy hamar ellustul és nehez adja le a nyomatékot.
2018. dec. 29. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!