Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véleményetek szerint a Fiat...

Véleményetek szerint a Fiat Palio miért nem terjedt el Magyarországon?

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Véleményem szerint azért mert nem árulták nálunk.
2018. dec. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Dehogynem.


Palio Weekendeket láthatsz manapság is az utakon.

2018. dec. 27. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azèrt, mert hasonlô kaliberű a Stilo-val, kb. Abban az időszakban is gyártották, ès hát nem volt egy jô húzàs.
2018. dec. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az is egy magyarázat, hogy soha az életben nem hallottam még erről a modellről, és nem azért, mert nem vagyok autómániás.
2018. dec. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt a Fiat maga sem gondolta komolyan hogy egy dél-amerikai piacra tervezett modell itt sikeres lehet. És nem is lett. Szegényke ronda mint a lóharapás. A Peugeot 206 után már tudjuk hogy a szívekbe belopódzó dizájn el tudja dönteni egy modell sorsát. Nem jobb autó a 206-os sem, de azt imádták a népek, mert egyszerre volt "cuki" és "agresszív". A Palio meg olyan semmilyen de inkább fogyatékosnak néz ki.
2018. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Palio egy ócskavas,szemétből készült.

Lásd rohadó kasztni 2 évesen,kifakult lámpabúrák félévesen.

Kb a Tavria-k minőségével ért fel,annyi is fut belőle...

2018. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásaitokat!


A kérdésfeltevés előtt megnéztem a nepitelet.hu-n a tulajdonosi véleményeket, és feltűnt, hogy aki Palio kombit vásárolt, azok általában dicsérték. A dizájnja valóban megosztó, de egyszerűen fenntartható hálás jószágnak írták le az autót.

2018. dec. 28. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!