Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A menők ha beszélgetnek a...

A menők ha beszélgetnek a parkolókba miért nem kapcsolják ki a helyzetjelzőt?

Figyelt kérdés

Még nyáron figyeltem erre fel, 4 tuningolt verdát láttam áruház parkolóba, mellette a tulajok, mindegyik rajtahagyta a helyzetjelzőt. Nem tulajdonítottam túl sok jelentőséget neki azt gondoltam egyedi eset. Viszont ma is láttam 3 ilyen fiatalt autójuk körül ácsorogni és ugyan úgy a lámpa alatt világított a helyzetjelző.


Ez valamit jelképez ?



20/F


2018. dec. 28. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindenütt így csinálják, igazából én se tudom mire jó, de mi is ha nyáron kimegyünk, mindig felkapcsoljuk a helyzetjelzőt.
2018. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, csak jól néz ki. Én le szoktam amúgy kapcsolni.
2018. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem automatikusan kapcsol a helyzetjelző, ha nyitom a zárat.
2018. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert menők.

Nagyon Menők.

2018. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Még az jutott eszembe, hogy ugye régebbi autókon fiatalok körében nagy divat akármilyen apró kis tuning, módosítás. Pl BMW-ken a híres angel eyes, nos ez helyzetjelzővel rajzolódik ki a legjobban, ha 316-os E36-al parkolsz angel eyes helyzetjelzővel, akkor az már startból iszonyú menő :D Aztán vannak ezek a színes helyzetjelzők, fehér, kék, esetleg zöld, rózsaszín helyzetjelzők, ilyenkor ezeket is meg kell mutatni. A nagyon menők fellövik a ködlámpákat is, ez már ilyen next level szint.

Amúgy van még egy gyakorlati haszna, pl ha ülünk az autóban, így világít az egész műszerfal, ami jól jön, ha lekapcsolom a lámpát, akkor sötét minden.

2018. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!