Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség a két Honda...

Mi a különbség a két Honda között?

Figyelt kérdés

Mindkettő 98as Civic, sedan, párhuzamosan gyártották őket, mégis másképp néznek ki. Miért?


[link]


[link]



2018. dec. 29. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
A kislámpás az 5 ajtós.
2018. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eurôpai kivitel vs. tengeren túli?
2018. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első képen a kislámpás Civic vagy ötajtós, vagy egy Japánból behozott négyajtós Domani. Brit rendszám van rajta és jobbkormányos, így ez is előfordulhat, ugyanis Európába a kislámpás Domaniból csak az ötajtós és a kombi jött Civic márkanéven, a négyajtós a nagylámpás "eredeti" Civic volt. De Japánban futott a négyajtós Domani is jobbkormányosként.
2018. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Valóban 5 ajtós, ezt elnéztem. Valamiért úgy gondoltam csapotthátú ebben a generációban is az 5 ajtós, ezért néztem el.

[link]

De ez 3 ajtós, ez élt a képzeletemben 5 ajtósként. Köszi a válaszokat.


Vélemény, tapasztalat a lapos lámpás 5 ajtós kocsiról?

1.5 motorral.

1.3 millióba kerül forintban, amit kinéztem, sajnos új törvényt hoztak itt Ukrajnában, így nem tudok magyar rendszámmal járni, pedig fele árba megúsznám. El is passzoltam ami volt. Itt nagyon drágák az autók, a vám meg 2000 euro. Ilyen civic van, vagy audi c4, w124, lada samara, ami kijön 4000€-ból, a kínai csodákon kívül.

2018. dec. 29. 20:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Angliában összerakott típus, ennek megfelelően elég silány a minősége. Gatyául el tud rohadni és nincsenek hozzá javítóelemek. A motorja állítólag jó, legalábbis egy ismerősöm esküszik rá, ettől függetlenül egyszer már cseréltek neki benne valamiért.
2018. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ez nem az a kategória, mint a régebbi. Anno volt egy 93mas évjáratú civicem, az fantasztikus autó volt.
2018. dec. 29. 22:00
 7/9 A kérdező kommentje:

Erre tálaltam megint egy érdekeset. De ez sedán.

[link]


[link]

2018. dec. 31. 09:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez egy Accord.
2018. dec. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, tenyleg az. A hirdetésben meg Civicet írnak:D
2018. dec. 31. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!