Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv, malaguti f12 vizes,70-es...

Üdv, malaguti f12 vizes,70-es hengerrel. Kérdésem, mit tegyek, hogy önindítóval is induljon a motor? A saját önindítója van rajta, de az kevés neki.

Figyelt kérdés

#Imre.
2018. dec. 29. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

Sajnos nem tudom értelmezni ezt a problémát, mert a saját önindítójával a motornak könnyen kell indulni!

Ha nem indul a motor, azt a problémát kell körülírni és átgondolni!

Berúgóval könnyen indul? Ha kopott a henger és sokat veszített a kompresszióból, akkor berúgóval még indítható a motor általában.

Ha az akkumulátor nagyon gyenge, nem tud indítóáramot garantálni akkor sem fog a motor önindítóval indulni.

Az önindító rendesen forgatja a főtengelyt?

Volt már olyan estetem Malaguti F12 robogóval, hogy meg volt szorulva az önindító! Volt olyan probléma, hogy a kábelek kontakt hibásak voltak.

Kicsi amperórás akkumulátor volt a motorba, de olyan, hogy jó Önindító nem indította a motort,olyannal nem találkoztam .

Remélem tudtam segíteni.

2018. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!