Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Daciáról kérnék véleményeket...

A Daciáról kérnék véleményeket. Érdemes vásárolni? És ha igen melyik tipust? Kinek, hogy vált be?

Figyelt kérdés

2018. dec. 30. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Dacia Lodgy 1.5 dízel, 2013-as, jelenleg 180.000 km van benne. Kisebb elektronikai zűrök, bajuszkapcsolót gariba cserélték, valamint a turbó csövet is. Az ülésekről letört a háttámla állító kar. Max fogyasztása 7 liter volt 7 emberrel, tetöcsomagtartóval.
2018. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdemes, ha olcsón akarsz autót. Ha elég egy kisebb, akkor Sandero, ha lépcsőshátú, akkor Logan, ha kombi, akkor MCV, ha hétszemélyes, akkor Lodgy, ha díszterepjáró, akkor Duster.
2018. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Használtat nem vennék, csak újat. Ha vigyázol rá, örök darab.
2018. dec. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 évig szuper szaladgálós autó, utána kuka. Erdélyi vagyok, láttam már pár Daciát, szóval tudom miről beszélek. Jelenleg az újak közül bármelyik jó választás, 10 évre.
2018. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1.2-es 75 lovas sandero van a családban 2015-ből jó kis járgány . Amikor megvettük anyámnak mentem vele párszor nekem fura volt , de amugy jó kis autó ár érték aránya nagyon jó . Bár nekem egy kicsit kicsi a skoda fabia kombi után , ugyhogy én vagy logan mcv vagy loggy-t ajánlanám ha cuccolni is akarsz vele meg nagyobb a család és családi gép lenne
2018. dec. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ár-érték arányban teljesen jó, újat érdemes venni, azok is "olcsók", de legalább ismert az előélete. Igen, érdemes, ha praktikusság a szempont. A típus attól függ, milyen célra használnád. Felhasználástól függ a típus. Édesapáméknak bevált, 2014 vége óta használják, komolyabb gond nem volt vele, 125 ezer km, 1,5 literes dízel (Duster).
2019. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!