Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KIA C'EED felszereltségének...

KIA C'EED felszereltségének jelölései, mik vannak? Mit jelölnek?

Figyelt kérdés

PL:

Kia C'eed SW 1.4

Kia C'eed 1.4 EX

Kia C'eed 1.4 LX

Kia C'eed 1.4 L


Milyen felszereltségűek vannak még ezen kívül, és melyik jelöli a nagyobb felszereltséget? Ja és és a jelölések milyen felszereltségre utalnak?



2018. dec. 31. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Megnéztem, és képzeld, van weboldala a Kiának. Itt keresgélj!

[link]

2018. dec. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Köszi a választ.

Bocsi, de nem írtam. A 2007-es évjáratú típusról szeretném megtudni, hogy mik vannak. Azokat meg a kia oldalán már nem találom. Kivéve az EX-et meg az LX-et, ezzel legalább már tisztába vagyok, hogy az EX a nagyobb felszereltség, és mik vannak még, azokon kívül amit én írtam? És melyik a nagyobb felszereltség a 2007-es évjáratúak körében. A Kia oldalon már az új autóknál más felszereltség jelölések vannak. Pl: silver, gold, plat stb. Ezeket a 2007-es évjáratúaknál nem így írták.

2018. dec. 31. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűbb, ha elolvasod a hirdetést, hogy mi van benne. Oda elég rendesen le szokták írni és ráadásul sok esetben a felszereltségen kívül kérnek még bele ezt, azt.
2018. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lemaradt: az SW a kombi jelölése. L szerintem az alap, de ilyet nem nagyon láttam, az EX, LX meg egy egy szinttel feljebb van. Gondolom a különbség a digitális klíma a sima helyett, esetleg a fűthető ülések, ilyesmi.
2018. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!