Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Épített 50ccm buggy papíroztatás?

Épített 50ccm buggy papíroztatás?

Figyelt kérdés
szóval van egy épített buggy én csináltam majdnem 0-ról 50ccm es blokk van bent ezt szeretném valahogy lepapiroztatni. a kérdés az hogy ugyan úgy mint robogónál csak biztosítás kell-e és ehhez mi szükséges alvázszám az nincs mivel az is itthon készült, világítás index van rajt kb 2-300 kg az egész

2019. jan. 2. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van motorszámod, az már pont elég a biztosítónak. A buggy neve meg legyen az, amiben a blokk volt,oszt jónapot. Nem kell emlegetni, hogy saját barkács, oszt jónapot.


A biztosítás a nagyon fontos, meg hogy legyen rá jogsid(valamilyen)


Ha jót akarsz magadnak, akkor neten kötöd meg a biztosítást a neked legjobbal. Kinyomtatod, biztos ami biztos. De ha a telódon rajta van, az is elég.


csak szép nyugodtan.

2019. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vortrex ***** válasza:

Az az igazság, hogy ennek jogilag törvényes útja nem nagyon van Magyarországon.

Tényleg az van, amit az első ír, hogy megkötöd a motorszámra és ha elkap a rendőr, mégis fel tudsz mutatni valamit. Talán 5000Ft robogóra az éves biztosítás, ennyit megér. Plusz jól jöhet még egy kamu adásvételi szerződés is.

De inkább olyan helyen használd, ahol nem kaphat el rendőr, nehogy kifogj egy gennyládát, aki megbírságol vagy feljelent. Nem szokott belőle semmi komoly lenni, de jobb elkerülni.

2019. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm választ jogsim az van rá meg igazából nem is szereteném folyamatosan használni csak amikor megjön a kedvem hogy hú de jó magamnak csináltam meg akkor is inkább földútón papirok meg ahhoz kellenének hogy egyszer kétszer elmegyek másik faluba 3-4 km
2019. jan. 3. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!