Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Néha miért nem reagál a...

Néha miért nem reagál a gázadásra a Golfom?

Figyelt kérdés

Sziasztok..Adott Golf V 1,6 Benzin automata. Edig kétszer fordult elő hogy indulás után röviddel elkezdett lassulni az autó..gázadásra nem reagált még csak fel sem bőgött a motor.(nem rakta ki magát sebességből)Megálltam újraindítottam és minden okés volt... Autópályán is stb...Valami elektromos dologra tippelek...Természetesen semmi visszajelző...sőt még el sem tárolt semmit..Viszem majd dokihoz...Csak kiváncsi vagyok..valaki találkozott e már ilyennel?.Ötletek?

(Annak nem tudom köze van e a dolgokhoz de kb egy hónapja cseréltem aksit benne és azután fordult elő először..illetve ma...)



2019. jan. 4. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyinezt csinálta a passatom. Nekem a menetstabilizátor (ESP) miatt volt. Elektomos gázpedál elveszi a gázt amikor ugy érzi h megcsúszott valamelyik kerék. Autóvillamosságis megoldotta.
2019. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!