Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autómban nem működik a...

Az autómban nem működik a fűtő motor ventillátor ezèrt nem fújja a levegőt, csak akkor ha gyorsan megyek es a szél befujja, mit nézzek át?

Figyelt kérdés
Termosztáttal nincs gond, mit nézzek meg? Az elő jelei megvoltak az előtét ellenállás hibájának hogy néha lüktetve fújta a levegőt, de akkor fejezte be a működését mikor egy kézi mosónál lemostam nagy nyomásúval, hazaertem es reggelre nem működött, lehet hogy beázott a motorja neki es azért nem működik?

2019. jan. 5. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:

A motorja az utastérben van (a legtöbb autónál a kesztyűtartó mögött), nem tud a mosástól beázni.

Előtét ellenállás lesz az.

2019. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát azért is gondoltam hogy beázhatott és egy komplett új motor kell oda, mert ugye ott az ablak alatt az a muanyag megvan repedezve es hogy ott befolyhatott a viz
2019. jan. 5. 11:33
 3/8 anonim ***** válasza:
De hát nem minden fokozatban van előtét, nem?
2019. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom sajnos, nekem egyikbe se müködik
2019. jan. 5. 12:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem nem számol vannak, hanem digitálisan kapcsolon vagy 10fokozat van
2019. jan. 5. 12:54
 6/8 D. Brasco ***** válasza:
Elárulnád a szupertitkos autód tipusát??ugy lehet tudnánk mondani valami használhatót!
2019. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi kezdhettem volna azzal is, egy 2005-ös bmw e46 320d. Fikázásokat az autó kapcsán hanyagoljuk ha lehet.
2019. jan. 5. 15:51
 8/8 veterán vas ***** válasza:

Esetleg ha megnéznéd a biztosítékot, a kapcsolót a csatlakozásokat, vagy kézzel rásegítesz a ventilátorra(pl. menetzárlat esetében egy adott ponton megáll)


Amúgy komoly beázásról akkor beszélnénk, ha már az utastérbe csurogna a víz, bár egy 12V-os villanymotor még ebben a közegben is működhet.(persze nem tesz jót neki)

Szóval fogja egy fesz.mérőt, vagy egy próbalámpát és keress.....

2019. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!