Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek 90 es évek beli Vw-je...

Akinek 90 es évek beli Vw-je vagy Audija van elmesélné mennyit használja, mennyit költ rá?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Most mondanám hogy csak kopó alkatrészek, de vannak olyan emberek akiknek egy szillent, egy csapágy, egy lengőkar, egy kuplung az nem kopó alkatrész.
2019. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mennyit mész vele, mennyit költessz rá?
2019. jan. 6. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Napi 80km-t, ~évente 100e ft.
2019. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Barátomnak 97-es Audi A4 1.9 TDI-je van, AFN. Következőket cserélte:

-összes lengőkar, és rugók, mert elég ramatyok voltak

-mindenféle gumicsövet és vákumcsövet, mert a legtöbb el volt használódva

-adagolót is rendbe kellett rakni, mert mint kiderült, emiatt füstölt

-kuplungtárcsa, és egyúttal a lendkereket is cserélte, ami után sokkal finomabb lett az autó, tehát jó hogy cserélte

-rengeteg esztétikai dolog: bőrüléses, trágya állapotban volt a bőr, ezért az egész újra lett bőrözve, le lett fényezve az egész autó, kormány újrabőrözve, ilyesmi. Nem szükséges dolgok, de mivel nagyon kopottak voltak ezek a dolgok, ezért illett megcsinálni.

Elmondása szerint egy millió ft már ráment az autóra, de hozzá kell tenni, hogy ezek a dolgok több év alatt történtek, és közben beleszaladt 100 ezer km az autóba, és most is vígan fut.

2019. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy egy autóban minden kopó alkatrész.
2019. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Audi A4 1.9 tdi

Évente 30 ezer km körül megyek vele, lassan 2 éve hogy megvettem.

Nem számoltam hogy mennyit költöttem rá.

Elöl volt féktárcsa+ betét csere, 3 lengőkar, kellett rá 1-1 szett gumi, rossz volt a tolatóradar, kidörgölődött egy coolercső, abs kocka elektronikája elszállt, meg még biztos volt pár apróság.

Én elégedett vagyok vele, mert hiába öreg, nagyon kényelmes és jól extrázott. A bontott alkatrészek halomban állnak hozzá, de az új kopó-fogyó alkatrészek ára is simán vállalható.

Ami drága hozzá az a lengőkar.

2019. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!