Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet abból problémám ha...

Lehet abból problémám ha valaki megtudja az autóm alvázszámát?

Figyelt kérdés

2019. jan. 7. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha az autó előéletében nincs titok, akkor nem igazán
2019. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 veterán vas ***** válasza:

Ha írsz egy értelmes indokot, bármikor megküldöm Neked az autóm alvázszámát. Nincs benne semmi titok.


Különben áruld el, mire megy azzal Gipsz Jakab, hogy tudja Béna Béla autójának az alvázszámát? Mire megy vele?

2019. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tipp topp autóként hirdeted a külföldről vásároltat aminek még az óráját is vissza tekerték,de te nem tudtad viszont akinek eladod alvázszám alapján letudja kérni az autó külföldi előéletet is és kiderül,hogy tekerve volt az óra meg vagy 4szer össze törték az autót akkor a problémád annyi lesz,hogy vagy eszébe nem lesz megvenni vagy durván lealkudja.
2019. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb. annyi, mintha a számlaszámod tudná!
2019. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 7. 14:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen autód van, de most már a legtöbbnek a szélvédőnél van külön kis kémlelőlyuk, ahol fel van tüntetve az alvázszám. Bárki odasétál az utcán parkoló autóhoz, és leolvassa, lefotózza.

Visszaélni nem igazán lehet vele. Én a múltkor az egyik szomszédom kocsijának az alvázszámát skubiztam le, gyári programból megnéztem, milyen a felszereltség listája (egyszerűbb volt, mint odamenni hozzá, tudom).

2019. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az új SZÜF rendszerrel bárki megtudhatja az alvázszámodat, ha beírja a rendszámodat. Egyébként sok autóhirdetésben és az újabb autók szélvédőjén is van alvázszám, nem nagyon lehet ezzel visszaélni.
2019. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!