Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 225/40 r18 gumi helyett...

225/40 r18 gumi helyett tehetek fel előre 245/40 r18-at?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kétszéles felni van a kocsimon hátul 255/35 r18 elől 225/40 18 volt de egy kátyú miatt tönkrement az első, feltettem előre a 245/40 r18 at, de azóta rossz az úttartása a kocsinak. Az lenne a kérdésem, hogy okozhatja-e ezt a nagyobb gumi elől? Köszönöm!

2019. jan. 7. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mibe kerül lecserélni? max 1 hét. Én azért tettem márkisat, mert nekem defekt volt, ugyanaz a méret pedig.
2019. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha jól értem, előre most két olyan gumit tettél, mint amilyen hátul van. Az úttartás nem függ a gumiméretétől ezen a szinten, viszont az félő, hogy megütötted a futóművet is a kátyuban.
2019. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos szándékosan tettek hátra nagyobb kereket, de az úttartást ez ilyen mértékben nem befolyásolja, ott valami más is megsérült.
2019. jan. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!