Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki véleményt mondani az...

Valaki véleményt mondani az alábbi karbikról?

Figyelt kérdés

Simson s51-re lenne (nyilván nem gyárira :$)

[link]

[link]


leszólásokat-beszólásokat nem szerténk :$ köszönöm a válaszokat előre is :3



2019. jan. 10. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
az amaltól sokat eszik a másik meg kínai
2019. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

A link-ben bemutatott karburátorok nagy toroknyílású eszközök. Ezek tényleg alkalmasak tuning célok elérésére.

Az Amal 19 nagyon pontosan beállítható karburátor.

70-es négy felömlős hengerre kiváló választás. Ha tuning, az magával hozza a magasabb fogyasztást! Kb. duplája (4 liter felett) ez nem gond. Alapméretes hengerre nincs értelme. Fontos ha e mellet dönt, akkor érdemes fúvóka készletet venni hozzá, hogy a legjobb teljesítmény és fogyasztás arányát be lehessen állítani, a motor alacsony fordulatszámon is használható legyen!

A 21n1-11 karburátort (utángyártott) 125 ös Mz re szoktam felrakni.

Nem sokban tér el az Amal 19 től. Kicsit több infó kellene a blokkról, hogy érdemes-e benne gondolkodni. 90-100 as hengerhez valószínűleg gondolkodnék benne.

Előttem irták, hogy kinai, ami igaz is, de nem rossz minőség.

Remélem tudtam segíteni.

2019. jan. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!