Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nitro OBD2 tényleg olyan,...

Nitro OBD2 tényleg olyan, mint aminek leírják?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lettem mi is ez az egyszerűen beszerelhető "Chip Tuning". Magyar forgalmazók szerint emeli a teljesítményt rendesen az autókban. Viszont több videót is néztem ott meg kb a 10 videóból 6 nak történt változás állítólag. Szerintetek ez igaz dolog lehet? Vagy inkább fektessek be egy igazira? A boltba járós autóm mellé építek egy szórakozós autót, azt szeretném Chippeltetni.

Válaszokat köszönöm!



2019. jan. 12. 14:39
 1/1 anonim válasza:

Tuning boxot én nem vennék, valamit csinál, mert változtat ezt azt amikor rá van dugva de ez nem chiptuning. Jobb esetben egy chipes szerelő ír neked rá egy jó programot, amivel teljesítménynövekedés érhető el érezhető formában. Csak azért nem mindegy, hogy mit és milyn állapotban akarsz csipszelni.


A boxok 3-4 rosszabb esetben csak 1 paramétert változtatnak ami enyhén szolva kevés ahhoz, hogy jó eredményt érj el.

2019. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!