Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Velencei-tóhoz tartottam...

Velencei-tóhoz tartottam budapest felől az M7-es autópályán, megbüntetnek-e ha?

Figyelt kérdés
Pest megyei matricát váltottam, de nem a martonvásári lehajtó mentem le, hanem a 41es kilóméterkői lehajtón. Számíthatok-e bírságra?

2019. jan. 12. 18:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves 19:34 és 53, tudok olvasni, felfogtam, hogy a kérdés nem ez volt, hiszen arra már válaszoltam korábban.

Az 5-ös válaszomban csupán arra a hazugságra próbáltam rácáfolni, hogy a matricát ráér azon a napon még megvenni aki ezt addig elsumákolta.

Az, hogy a válaszom úgy kezdődik, hogy "utolsó" kérlek nézd el. Sejtheted, hogy mire elküldtem, addigra ott termett egy következő válasz is (a tiéd). Remélem ez nem rontotta el nagyon a napod, mert rajtad kívül eddig mindenki meg tudta fejteni, hogy a válasz mire vonatkozik.

2019. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen, igazad van most már látom, mi a helyzet. Csak tegnap este fáradt fejjel nem volt annyi eszem, hogy megnézzem a hozzászólás idejét, szóval bocsi a kötözködésért. :)

Mondjuk ilyen esetben én írok mégegy hozzászólást, hogy valójában kinek szólt az üzenet, még ha logikusan kikövetkeztethető is, biztos, ami biztos. :)

Na mindegy is, a lényeg, hogy nem figyeltem eléggé, ne haragudj. :)

2019. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!