Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S50-re MZA kipufogó...

Krómgyűrű kérdése:

Simson S50-re MZA kipufogó vagy tervezett belsőrezós kipuf?

Figyelt kérdés

Kipufogócsere előtt állok, mert már horpadt, kifúj mindenfelé gyári kipufogó. A motor S50 gyári hengerrel. Lehetőségem van 2 opció közül választani. Az egyik egy MZA gyári kipu, ami 23-24K-ért van fent neten újonnan.

A másik egy 6500-as fordulatra tervezett belsőrezonátoros kipufogó. Ez 20k-ért van.

Mik a tapasztalatok a 2 kipuffal? Mennyire jók és a motor hogy megy velük?



2019. jan. 13. 18:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval?
2019. jan. 25. 18:52
 2/5 anonim válasza:
Én s51-re most vettem egy belső rezósat, nekem nagyon tetszik eddig, bátyám ajánlásával vettem, akinek szintén ugyan olyan van fent. Nagyon nagyot nem dob a teljesítményen, de érezhető a változás. Az MZA kipufogósat még nem volt szerencsém kipróbálni, de sokan azt szokták ajánlani, mert hasonló az eredetihez.
2019. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Már lehet maradok az MZA-nál, ugyanis találtam egy oldalt, ahol olcsóbban lehet kapni kiput. Azért köszi!
2019. márc. 31. 10:26
 4/5 anonim válasza:
Nincs mit, biztonságos közlekedést!
2019. ápr. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Viszont!;)
2019. ápr. 1. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!