Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az hogy piros...

Miért van az hogy piros lámpánál a lámpa előtt felfestett vonal mögött 3-4 méterre áll meg az első autó?

Figyelt kérdés
Majd az autók egymástól 2-3-4 méterre állnak.20 másodperc után előrébb gurul valamelyik autó fél métert majd nyomja a féket.Újabb 5-10 másodperc múlva megint előrébb megy 50 centit majd megint fék.Tapossa aztán kuplunggol centinként megy-megy majd mire az előtte lévőhöz már megérkezik 1.5 méterre megint fék!Miért ennyire idióták az emberek?

2019. jan. 14. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Ennél mondjuk sokkal idegesítőbb, amikor a zöldön 20 autó helyett 8 jut át pár lajhár miatt.
2019. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Amit a kérdésben írtál, az tipikusan az, aki a telefonját nyomkodja közben.
2019. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Az előző autómnál én sem értettem, a lámpától mért állnak meg mások távolabb. A mostaninál viszont valahogy más a szélvédő helyzete, vagy a dőlésszöge, vagy az autó magasság, vagy nem tudom mi befolyásolja, de saját magamon vettem észre eleinte, hogy ha ugyan olyan távolságra állok meg megszokásból a lámpa előtt, akkor ki kell tekerni a nyakamat, hogy lássam. Méterekkel nagyobb távolság kell a mostani autómnál.

Az előttem lévő autótól is szeretek 1,5m távolságot tartani, mert nagyon idegesít, ha mindig ki kell nyomnom a radart, hogy ne csipogjon. Véglegesen nem tudom kikapcsolni, sebességre automatikusan aktiválódik. Pont ezért azt se szeretem, ha a seggembe állnak mások.

Az araszolgatás viszont valóban hülyeség. Azt én se értem mire jó.

2019. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Mert ha közelebb megy, akkor nem látja a lámpát. Egyébként nem tudom miért zavar ez téged, mert az égvilágon semmiben nem hátráltatja a többi közlekedőt, te sem érsz oda hamarabb a célhoz, ha 2 méterrel közelebb állsz meg a kereszteződéshez.
2019. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Én nem araszolgatok előrébb csak azért mert az előttem levő elkezdi. Ha nem képes már megálláskor belőni a normális távolságot akkor maradjon ott ahol megállt. Utálom csúsztatni a kupplungot ha nem muszáj.
2019. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

én 2 dolog miatt csinálom:


1, jobban látom a lámpát.

2, ha valami nagy dög akar bekanyarodni mellém akkor jobb a békesség és inkább ne centizze ki az autóm elejét.

2019. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Az araszolgatást leginkább az automata váltósok csinálják. Nem veszik ki D-ből és ha egy kicsit lazul a lába a féken már előrébb is gurul. A többit már leírták előttem.
2019. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

7-es! Akkor Pesten 10 autóból 9,5 automata váltós.


Sok lámpa magasan van, az út szélén lévő meg nem mérvadó, mert a saját sávomtól eltérő haladási irány érvényes ott. Az is lehet, hogy nincs, vagy jármű takarja.


Araszolgatásra nincs értelmes válasz. Nyugtalanok a lovak, már mennének. Nem tudom.

2019. jan. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Ültem ilyen sofőrök mellett, és rájöttem hogy egyszerűen türelmetlenek, nem bírnak egy helyben megmaradni, és amíg a kuplunggal szórakoznak, addig is úgy érzik, hogy haladnak.
2019. jan. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Ha közelebb megy a lámpához, akkor nem látja. Ennyi az oka.
2019. jan. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!