Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok?

Milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
5-600 ezerig kellene megbízható autó ami viszonylag biztonságosnak számít és kis fogyasztású. Tudom hogy nincs olyan autó amiben bármilyen karambolt túl lehet élni nem is ilyet keresek, de azért ne legyen "papírból". Havi szinten kb 1000km lenne használva vegyes használatban.

2019. jan. 16. 21:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Vagy az én Fiestám (mk4) össze vissza tekert km órával vettem, óósztrákbó, aztán 3. Müszakin megy át hiba nélkül, naponta használom és figyelek is rá jaa csattanó 100 ezerért vettem. Juj és van benn szervo meg légzsák. Valamelyik meg Matízt venne fél milláért, #komolytalan.
2019. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A matizos nem sokat érthet az autókhoz.
2019. jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"100 ezerért vettem. "

"naponta használom"

"3. Müszakin megy át hiba nélkül"

Ilyet nem fogsz találni kérdező. Szalonból újonnan kigurítva is necces. Nem osztogatják a 6 év garanciát új autókhoz.

2019. jan. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szájkarate de emgy :D
2019. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

100 ért vette osztrákból figyelj...

A regadót pedig nagymama fizette ki ugye?XD

2019. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én vagyok a százé vette. Mivel roncstelep elől vettem akkor, Szombathelyen kereskedésből :D és igen, mind igaz naponta használom 3 műszakin ment át és úgy használom naponta, eü-s vagyok aki messziről jár, szóval fontos a jó műszaki állapot. Motorháztetőről jön le a lakk.. és, 22 év után illik.
2019. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hagyd csak, megmondta a gyerek, hogy 500-ért csak Matizt lehet venni.
2019. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Én vagyok a százé vette"

"óósztrákbó"

"roncstelep elől vettem"

"Szombathelyen kereskedésből"

2019. jan. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Basszus XDDD

Nem is megyek a humor topic-ba,ez sokkal jobb!

Apuka legalább előre rakd össze mit fogsz kamuzni mert igen furcsán pakolod egymásra a szavakat.

Oké én még elhiszem hogy megbízható kocsit kerestél és meg is találtad egy vatelepen.

De szerintem a többi fórumozó nem ennyire retardált XDDDD

2019. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Kamikaze0521 ***** válasza:
Így ez a kettő egyben esélytelen. Kis fogyasztású olcsó fenntartás mellet 5 600.000ft ért. Ha megbízható kis fogyasztású kell ebben az ár fekvésben, Fiat Seicento de nem élet biztosítás. Ha olyat akarsz ami nem papír, ebben az ár fekvésben mind pénz temető...
2019. jan. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!