Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hamarosan kezdem a vezetést....

Hamarosan kezdem a vezetést. Szerintetek melyik autót válasszam az oktatónál vezetni tanulni? Skoda Fabia 2003 vs Golf 6

Figyelt kérdés
Szeretném azt figyelembe venni, hogy melyikkel könnyebb parkolni, melyiket könnyebb vezetni stb.
2019. jan. 19. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
a nehezebbet válaszd mert ha kicsivel tanulsz meg mint pl én akkor a nagyobbal problémád lesz én beszoptam ezzel szóval ha rám hallgatsz nem azt választód
2019. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nincs jelentős különbség, az oktatón sokkal több múlik.

A Fabia valamivel rövidebb, így azzal a parkolás könnyebb.

2019. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Hagyjuk ezt a kis auto nagy auto baromsagot

Marmint oke egy boszme nagy vw tiguan meg egy ezres swift kozt persze van kulonbseg

Na de egy fabia meg golf 6 kozt kozel se

Hat igazabol ha az oktato mindketton ugyanaz en a vwt valasztanam bar nem szeretem a vw autokat es ez nem “csori magyar mentalitas”

En egy Tourannal tanultam anno es ahhoz kepest hat a kozel 20 eves Scenicemmel sokkal elvezetesebb a vezetes mint azzal

Egyszeruen olyan rideg a belso valamint az ules kikeszitett

A Sceniccel nemetbe jarok es soha semmi problemam nem volt vagy derek fajdalom vagy barmi

2019. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Inkább nézd az oktatót. Egy jó oktató rossz kocsin is megtanít jól vezetni egy rossz pedig a jó autón sem.
2019. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Oktatót kell(ene) választani, nem autót.
2019. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont, inkább oktatót kell nézni, nem a kocsit. Egyébként magában nézve Golf VI
2019. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a régi fabiából kilátsz, a golfból nem.

méretre nincs nagy különbség.

szerintem tanulni jobb a fabián. később mikor már tudsz vezetni "érzésből" akkor meg jobb a golf. de tanulni fabia.

2019. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tanuláskor sokkal fontosabb, hogy milyen az oktató.

Lehet szuper az autó, ha az oktató és a tanuló között rossz a viszony, azt az autó nem fogja kijavítani.

Azért sincs értelme ajánlgatni sem a Fabiát, sem a Golfot, mert arról sem tudjuk, hogy milyenek is valójában.

Dízel, benzines? Milyen állapotban van? Érdemes "tanulóra hangolt" autón gyakorolni, hogy aztán majd a megszerzett jogositvánnyal, egyedül fulladjon le minden kereszteződésben, mert nem tanult meg rendesen kuplungot, váltót kezelni?

Rengeteg szempont lehet, de nem az autó tanítja vezetni a tanulót, hanem az oktató, akinek lehet ugyan jobb, vagy rosszabb állapotban az autója, de az sem egyszerűen attól függ, hogy Fabia, vagy Golf.

2019. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez az egész nem arról szól, hogy megtanulj vezetni, hanem hogy átmenj a vizsgán.

Így én a lehető legkönnyebben szeretnék túllenni a vizsgán, így valószínűleg egy kicsi, rövid, dízel autót választanék, amit kb. nem lehet lefullasztani és könnyű vele parkolni.


Szerintem ráérsz normálisan megtanulni vezetni, amikor már a saját kocsidban ülsz és nem kell egy 45 perces "óráért" 4-5 ezreket kifizetni, a vizsgaalkalmakra meg 11 ezreket.

2019. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindegy. Minden autó más. Mindegyikre rá kell majd ėrezned. Esetleg azzal "nyersz" ha otthon is full ugyanaz az autótok van. Pl 6os golf. Ha nem,akkor mindegy is. Azt id meg kell tanulnod.

Anno Jettán tanultam. Dízel. Utána Swiftem volt. Teljesen más. A melóhelyemen lett egy Berlingom (azzal csak oldalsó tükörből lehetett tolatni) vezettem kis platós teherautót is. Kicsit mindegyiken tanulni kellett. Nyilvan nem nulláról de kell kis idő míg ráėrzel mindre.

2019. jan. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!