Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért szeretik olyan sokan a...

Miért szeretik olyan sokan a Vw Golfokat és miért van olyan sok belőlük annak ellenére, hogy a hasonló kategóriájuakból ez a legdrágább?

Figyelt kérdés
4-es Golf vásárlása miatt kértem tanácsot egy autószerelő ismerősömtől és ő azt mondta nemigazán megbízható tipus,sok vele a baj(23éve szerelő). Akkor miért istenítik ennyire őket(az Opel Astrákat pl miért nem,pedig elvileg nem rosszabb autó)?
2019. jan. 19. 17:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%

Kérdés hogy mit nézünk az alatt hogy valami rosszabb vagy jobb?

Mi az elvárásod az autóval szemben? Egy 4-es golfban sokkal több kényelmi extra van/lehet mint egy astrában vagy focusban.

2019. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Jó a marketingje.
2019. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
43%

Mert régen volt ez a német minőség duma. Z kb annyit ér mint a japán autó 5 év múlva szethullik azt van egy autóm amit arra használok ha egyedül budapestezek ez egy 2002es Honda, ujkoratol nálam. Úgy volt az első hibanal eladom és hidd el rettentően unom már hogy azzal kell mennem de megfogadtam majd az első hibanal.

Legalább a lengéscsillapító menne tönkre vagy a klimabol a gáz vagy valami mert akkor nem kell megszegnem az igeretemet.


Szétesik 3-5 év után mi ? Aham. Ahogy az szétesik úgy orokeletu a golf.

2019. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom milyen szerelővel beszéltél. Kategóriájában ma is kiemelkedően jó a Golf IV. A VW presztízse nagyobb, és maga a Golf IV is jobb autó, mint az Astra, nyilván ezért megy a Golf jobban.


A Golf minden generációja gyakorlatilag korszakos autó volt a korában és mérce a többi hasonlóhoz.

2019. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
26%

"hogy a hasonló kategóriájuakból ez a legdrágább"


Kérdésben a válasz. A használtautó piaci áraknál nem létezik jobb mutató az autókra. És ha valami magasan tartja az árát, az azt jelenti, hogy nagyon jó.

2019. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Vagy azt, hogy túlárazott. :-)
2019. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
Ha valami túlárazott azt meg nem veszik meg, a piac diktál és áraz. Ettől függetlenül tartom hogy a golf4 egy jobb autó mint a korabeli astra.
2019. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
34%
A piac diktál és áraz, ez igaz, de pont az ilyen beidegződések miatt, hogy a "Golf IV egy jó autó", válik valami túlárazottá. Mert szerintem nem jó autó, de én a kisebbséghez tartozom, amelyik ezt állítja.
2019. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

na ha mar le lettem pontozva meg valami hogy tisztába tegyek mindent..


van egy angol cég, aki biztositást ad autóra meghibásodás esetében.. az angolok imádják, nekik van statisztikájuk pontosan..


náluk az opel a vauxhall igy arra kell keresni.. a golf középen, a vauxhall astra kicsit alatta.. de semmiképpen se tuti autók igazi közép


[link]


ettől még lehet hinni, mert jó ha valaki hisz valamit, ez a tény, ezek alapján kalkulálnak biztosítási árakat, és nem mentek tönkre.. tán nem véletlenül :)

2019. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Én 7-es Golfot néztem. Kívülről szép, nem hivalkodó. A minősége is jó. Viszont borzasztóan túl volt árazva. Amit konfigurátorral összeállítottam jóval 10 millió fölött lett volna. Egy ilyen alsó-középkategóriás 5 ajtós autó szerintem ennyit nem ér. Van néhány opcionális konzervatív részlet, ami számomra érthetetlen és visszataszító. Pl hülye formájú váltógomb, kockás kárpit, stb. Nem tudom ezeket kik kérik bele.

Ha már az Astrát szóba hoztad, végül egy K Astra mellett döntöttem, ami tudásban kb ugyan ott van, de milliókkal volt olcsóbb. Lassan egy év használat után nem bántam meg, nincs rá panaszom.

2019. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!