Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen buntetesre szamitsak?

Milyen buntetesre szamitsak?

Figyelt kérdés

Nem tudom jogosan e vagy sem, de az autom szelvedojen hagytak egy feher papirdarabot a mai nap mert az uttal parhuzamosan parkoltam szemben a forgalom menetiranyaval.( baloldalt nem volt lehetosegem erre.) Korabban is alltam mar igy, illetve mas auto is nem tudom mire velni ezt.


Ennyi van a papiron h menetirannyl szmebeni parkolas, en fotoztam abbol a helyzetbol midnent hogy mire fel, de nem ertem a feher fecnit sem a szelvedomon? Ez kozteruletes?


2019. jan. 25. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

"Nem tudom jogosan e vagy sem"

Elő kellene venni egy KRESZ könyvet, megtanulni a szabályokat, hogy legalább azt tudd, mi a jogos, és mi nem az :-)

2019. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Te jó ég...


Ha parkolós, közteres, rendőr, városőr,...hagyta volna, akkor lenne ott más is te!


Ezt egy másik autós írta.

2019. jan. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elso sajnos en mar senkinek nem hiszem ugyanis feleve tarto vitam van a rendorseggel ahova mar a navot is bevontam teves buntetes levonasa miatt, es a kedves holgy megvarja mig a levelem beerkezik a megyei fokapitanysagra ugyanis nala is a burokracia el es nem a hetekig tarto telefonalgatas:-)



Ui. Kozteruletes hagyta ott de jot rohogtem, piros zacsit is mar megsporoltak toluk..??? Le volt azva a nyomtatott betu a jeges szelvedon hagyva.....

2019. jan. 26. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!