Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Bora és Honda HR-V...

Volkswagen Bora és Honda HR-V (1999-2000évj) melyik lenne a jobb autóválasztás? Melyik érné meg?

Figyelt kérdés
2019. jan. 26. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen eltérő a két autó. Én csak azt tudom mondani, hogy HR-V-m volt, csak kopó dolgokra kellett költenem. Viszont erre is igaz, mint minden másra, hogy a legolcsóbbak a kínálatból már sokszor rohadnak, normális modelleket a középmezőnytől érdemes böngészni.
2019. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajna ennyit tudok rá szánni.. de ez a két autó kozott vacialok... azert irtam itt h akinek volt valamelyik vagy ismeri mindkettot mi a velemenye.... melyik a jobb dontes.
2019. jan. 26. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy hrv de csak ilyen nyuzos téli még városi autónak. Újonnan vettük és 5-8 éve megfogadtam ha tönkremegy eladjuk. Mármint az első hibanal.


Még megvan a kocsi. Se a klímát nem kellett tölteni lengéscsillapító gyári minden vezérlést akkut cseréltünk persze. De még index izzót se :) fényszóró és helyzetjelzo izzot igen.


Az ekszijak is meg a gyáriak.

2019. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ennyire jó megbizható ez a honda hr-v??....
2019. jan. 27. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!