Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson hátsó lámpával mit...

Krómgyűrű kérdése:

Simson hátsó lámpával mit csináljak? Nem érintkezik.

Figyelt kérdés
S50N-es motoromon a hátsó helyzetjelző nem világít, csakha megnyomom befelé az izzót. Ha elengedem kicsúszik. Tehát a normális helyén nem világít. Próbáltam más izzóval, megcsiszoltam az érintkezőket, foglalatban cseréltem szegecset, mert meg volt lazulva, de semmi. Mit csináljak? Vegyek egy újat?( kb.5000 ft)

2019. jan. 27. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajlítsd kijjebb a középső érintkezőt.
2019. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Vagy tegyél egy alátétet az érintkező meg az izzó közé.
2019. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket!:) Csak egész nap ezzel vacakoltam, már fáradt vagyok hozzá. Ment a zöld kéz.
2019. jan. 27. 17:44
 4/5 Maximas ***** válasza:

Helló! Az izzó +érintkezője egy vörösréz lemez, azt ha kintebb hajlítod, akkor jobban nyomodik hozzá majd az izzó, és a kontakthibát is elkerültheted vele.


Ha ez sem működik y akkor valami vezető anyagot kell tenned az izzó és a lemez közé (rugó, vagy alátét, ahogy fentebb említették.

2019. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sikerült megoldani a problémát egy alátéttel. Már világít. Tulajdonképpen nem volt földelés.
2019. jan. 31. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!