Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elszeretném kezdeni az A1-es...

Elszeretném kezdeni az A1-es jogsit és mindenki azon van felakadva hogy milyen kicsi vagyok meg nem fog leérni a lában.154 centi vagyok szerintetek ez tényleg nagyon gátolni fog engem? 16L

Figyelt kérdés

2019. jan. 28. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
154 centivel lehet motorozni, de nem minden motorról fog leérni a lábad. Gyakorlati oktatáshoz olyan motort kell választani, ami neked is megfelel.
2019. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Azon még talán

Nagyobb motoron már nem, párom 164 és az ültetett gsf650 éppenhogy jó neki. A baj az hogy leér a lábad éppenhogy az jó de kereszteződésben van egy hupli ami alig látszik már megoldja hogy dőljön alattad a motor.

És minden eldoles drága

2019. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
125 cm3-as motort szeretnék
2019. jan. 28. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden megoldható. Lehet alacsonyabbra átszabni az ülést, sokszor gyárilag is van alacsonyabb fajta, de ha nagyon muszáj még a futóművet is lehet ültetni. Az ne tántorítson el, hogy alacsonyabb vagy, neked egy kicsit erre is kell majd költeni, de ha motorozni akarsz, akkor motorozz.
2019. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem nem fog gátolni :)
2019. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első körben az a kérdés, hogy lesz-e olyan motor, amelyiken biztonságosan tanulhatsz, levizsgázhatsz.

Az iskola választásnál ez is szempont lehet.

Az majd egy későbbi dilemma, hogy milyen motort vegyél, előbb legyen jogsid. (Addig talán még nősz is néhány centit)

2019. jan. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy fog, csomó alacsony motor van, főleg a 125 köbcentisek között. Reménykedj, hogy neked a cruiser stílus jön be, mert akkor sose lesz gondod a magassággal :) Dani Pedrosa pl csak 160 centi magas, aztán mégis ott van a legjobbak között.
2019. febr. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!