Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Octavia, vagy Honda Civic?

Skoda Octavia, vagy Honda Civic?

Figyelt kérdés
Cégautónak ti melyiket választanátok? Felszereltségről később mesélek.
2019. jan. 29. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Octavia
2019. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
Mondjuk egy évjaratot meg egy motort adhatnal mert ez a kerdes igy kb annyit ér,hogy mákos tészta vagy gulyásleves?
2019. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mind a kettő új cégautó lenne, tehát 2018/2019.


Octavia 1.6 crtdi 115 lovas 250 nm, automata váltóval

Civic Elegance 1.6 120 lovas TDI 300 nm, tele extrákkal (Octavia extráján (apple carplay, tempomat, stb.) felül sötétített üveg, adaptív tempomat, sávtartó elektronika, ülésfűtés.


Valaki vezetett már Civicet? Milyen?

2019. jan. 29. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a civicet választanám ha csak ez a 2 közül választhatok.Ha nem akkor egy talisman.(hasonló árban van,fenttartasa is hasonlo, csak nagyobb,komolyabban vehető a megjelenése)
2019. jan. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a rendelhető extrák alapján választanék.

Civiket nem ismerem, az Octaviat viszont igen, az van nekem is.

Nekem most a nagy bánatom, hogy nem olyat vettem, amiben volt gyári állófűtés.

2019. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az Octaviában (kategórián belül) az poén, hogy nagy. Iszonyat nagy és jól kihasználható csomagtartója van, és a helykínálata belül is átlagon felüli.

Viszont valamivel el kell adniuk a Golfot is, ezért az Octavia nem olyan csendes és nem olyan kifinomult a futóműve: elég nagy benne a szél és motorzaj is, a kasztni is tud rezonálni, és a fekvőrendőröket is észre fogod venni.

A Civic (szerintem) csendesebb, kényelmesebb és "kifinomultabb" viszont pl. 5 embernek sokkal kevésbé fér el benne.


Ha magamnak kéne, akkor Civic, ha arra kell, hogy elvigye a családot nyaralni, akkor Octavia.

2019. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!