Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift Sportot megéri...

Suzuki Swift Sportot megéri venni hosszútávra városi illetve távolabbi helyekre?

Figyelt kérdés
Szalonból venném vadiújan. Természetesen nem tervezek családot, stb... Szóval nekem a kis méret nagy előny, inkább a motor, főleg a turbó, és hasonló dolgok megbízhatóságára gondolok.

2019. jan. 30. 11:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Annyit kifelejtettem, hogy az alap Swiftekben a max teljesítmény 90-112LE ugyebár. Esetleg elég lenne ez is? Nagyon vacilálok. Viszont ezek java része 5 sebességes.
2019. jan. 30. 11:50
 2/11 anonim ***** válasza:
Akárki akármennyire is fikázza a Suzukit, valamilyen szinten igaza van, de ez inkább a kasznira vonatkozik hogy az nagyon silány anyagból van. Viszont motorilag nagyon jó, bárki bármit mondhat a Suzuki motorilag jó autó, meg az elektromos részei is jók. Nekem 5 évig volt Swiftem én maximálisan megvoltam vele elégedve, közlekedésre teljes mértékben alkalmas volt soha nem volt vele problémám, pedig az illető akitől megvettem nem igazán vigyázott rá, tehát voltak kisebb sérülései, amiket apránként javítottam, cseréltettem, illetve az utastér is le lett lakva amit teljesen felújítottam, új ülések, szőnyegek, tetőkárpit lett beszerezve bontottan, illetve a jobb első ajtó ablaknál volt a gumi teljesen tönkremenve, mert nem volt vigyázva rá. Olcsóbb volt egy komplett ajtót venni jó gumival, mint megcsináltatni és teljesen korrekt volt, ráadásul ugyanabban a színben kaptam is. Én nekem a kis hely miatt volt probléma az autó. Hosszú úton kényelmetlenné vált a vezető oldali rész mivel nagydarab vagyok így nekem nagy hátrány volt ott a szűk hely. Meg persze sok cuccot viszek magammal egyéb okok miatt tehát az a miniatűr csomagtér nekem kizáró ok. Meg amikor megyek horgászni 2-3 haverommal már nem férünk el benne sehogy sem mivel én laktam a legmesszebb ezért volt az hogy mindig az én autómmal mentünk mert nyilván nekem kellett elindulnom a leghamarabb és szedtem össze a többieket is. Amikor sokan mentünk autót váltottunk vagy 2 vel mentünk. Nekem a Suzuki tetszett, szerettem is, de a hely miatt el kellett adnom. Egyébként a Japán motorok alapból tartósabbak ha vigyázol rá nem lesz vele gondod. Persze mivel újonnan akarod megvenni így javaslom kérj tanácsot a bejáratással kapcsolatban, mert nagyon sokan nem tudják bejáratni az autót, meg ha betartod a kötelező szerviz intervallumokat akkor tényleg nem lesz vele gondod.
2019. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Irigyellek nagyon, ha a szalonból kitudsz hozni egy Swift sportot. Nekem is egy vágyam teljesülne, ha birtokolhatnék egyet.A sport drágább mint az alaptípus, de sokkal értékállóbb lesz, ha vigyázól rá. Csak nézd meg a régi Swift gti - ket, kb. 3-szor drágább volt használtan mint a többi Swift. Nekem volt sokáig, imádtam.

Az új sport már remekelt a törés teszteken is, nagyon jól megy, élmény vezetni.

Vedd meg bátran, nem fogod megbánni.

2019. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, kifejezetten jó autó, és alkalmas arra, amire te használnád. Én az előző generációsat vezettem, egyszerűen imádtam, pedig nagyon szkeptikus voltam előtte.
2019. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A rövid városi távokat az 1.4turbó sem fogja díjazni. Ettől függetlenül ha nem kell a nagy kraft akkor a 90lovas 1.2-essel is el lehet szaladgálni azzal a 900kg ösúllyal.
2019. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ne parazz :) vedd meg :)


kulonben ha 6.5m ft is ok, akkor a szallerbeckes honda civic 1.5t menj el próbáld ki. de csak akkor ha van 6.5 m ft rá.

a suzuki valahol 5.x millió közel lenne hozzá.

sajnos nagyon jó autó lett.. ha most vennék ilyen kisebb autót ez lenne a befutó.

2019. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Honda civic type R lenne csak opció. Arra is van keret persze, de nekem kisebb kocsi kell. Szóval szerintetek megér 18 ezret a verda.
2019. jan. 30. 20:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1.2es előző generációs van. A futóműve nem kényelemre van hangolva. A sport ??? Másik hátránya a sportnak, hogy nincs benne automata. Előnye kopp, kopp nem romlik el.
2019. jan. 31. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2019. jan. 31. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
megéri-e? A suzuki a legolcsóbb autó. Annyi extrát annyi énzért amit fentebb linkeltem máshol nem kapsz. A sport is kategóriájában a legolcsóbb.
2019. jan. 31. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!