Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tovàbbra is használhatom AZ...

Tovàbbra is használhatom AZ autómat ha "elköltözöm"?

Figyelt kérdés
Tehát egy családtagnál van lakcimem és pár éve egy személyautóm arra a cimre bejelentve, ha pl elköltözöm külföldre és megszüntetem a m.o-i lakcimemet akkor használhatom-e AZ autómat tovàbbra is? Természetesen fizetném a költségeket továbbra is.
2019. jan. 31. 07:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Te most valakinek kódolva üzentél? :-)
2019. jan. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mi olyan bonyolult? Pl kikoltozom Erdelybe, kijelentkezem a magyarorszagi lakcimemrol,es hasznalhatom továbbra is AZ autómat magyar rendszammal?
2019. jan. 31. 08:29
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Szóval igen. :-)
2019. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Maroon5 válasza:
Nyugodtan vezetheted külföldön, amíg van érvényes forgalmid + az adott országban tudd meg, mennyi ideig járhatsz a magyar rendszámmal, mert egy idő után helyi rendszámot kell kérned rá!
2019. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Ha nem rendelkezel állandó magyar lakcímmel, akkor nem lehetsz magyar rendszámos autó tulajdonosa."


forrás:

[link]

2019. jan. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Beviz Elek ***** válasza:
Nem.
2019. jan. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

5/6 elolvastam a cikket, de abban csak arrol van szo, h ha nem rendelkezik valaki magyarorszagi lakcimmel akkor nem jelenthet be aitit a nevere, arrol nincs szo, h ha valakinek mwgszunik a lakcime akkor mi tortenik?

Csak arra voltam kivancsi, h ha kijelentkezem a magyarorszagi lakcimemrol akkor nem vonjak e be a forgalmimat vagy esetleg egy rendori ellenorzes eseten nem fognak velem kotekedni hogy

2019. jan. 31. 10:59
 8/16 A kérdező kommentje:
Hogy nincs lakcimem es az auto megis magyar rendszamon fut.
2019. jan. 31. 11:01
 9/16 Beviz Elek ***** válasza:
Hogy mennyire szívóznak azért a magyar hatóság hogy kijelentkezel és megtartod a magyar rendszámos kocsit azt nem tudom, de ha külföldön élsz és magyar autóval rohangálsz akkor könnyen seggbe rúg az ottani hatóság.
2019. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Erdelyben nem szivoznak, tobbszor allitottak meg es ha magyar utlevellel igazolom magam termesztetesnek veszik, h van magyar lakcimem is.
2019. jan. 31. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!