Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki akinek Dízel Mondeoja...

Valaki akinek Dízel Mondeoja van, leírná körülbelül hogy milyen gyakran megy tönkre, mennyit kell rá költeni, és hogy otthon javítható e a meghibásodások? Olyan 2002-2005-ös autók érdekelnek. Hogy miért olyan olcsóak.

Figyelt kérdés
2019. febr. 1. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
kettőstömegűt egyszerki kell cserélni persze teljes kuplungszettel(jó drága) és sokáig jó lesz márha kettőstömegű gondja már előjött.A többit a hozzáértők elmondják.
2019. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

otthon szerelni...autószerelő vagy?

Nagyon változó, nem mindegy, milyen dízel motor és azon belül, mennyire tartották karban. Sőt, a befecskendező rendszer gyártója is befolyásoló tényező.

2019. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a vicces helyzet, hogy valamikor annak tanultam, de nem dolgoztam benne soha. A kettős tömegűt rábíznám szakemberre, de ilyen izzítógyertyát pl ki tudnék cserélni.
2019. febr. 1. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:
izzítógyertyát biztosan ki tudod cserélni? Ha belerohadt, akkor is? Egyébként alighanem pont az a legkevésbé drága dolog...
2019. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor írjátok már le hogy hogyan képzeljem el. Minden 1000 kilométernél szétesik valami, vagy egyszer lejavítják, és jó lesz?
2019. febr. 1. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:

120-340e km ig volt.

2x a hosszbordasszij meg a csapágyak, klimakompresszor beragadt akkor kicsit kigyulladt, 2x generátor , 2 db injektor felújítás.

4 lengéscsillapító sok fékbetét .

Csak rövid távra használtam minden indítás után 5-8 kmt mentem padlogaz padlofek megoldással. (Hagyja hogy padlógaznal fejezzék így gyorsan melegedett, a VW nem ilyen jo)

Ja meg egy turbó cső csere volt.


Semmi más.


A kocsi km órája nem volt tekerve

2019. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fejezzék = fekezzek
2019. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!