Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az unixban motorkódomra a...

Az unixban motorkódomra a legolcsóbb lendkerék 200 ezer, más oldalakon 110 körül találtam, elvileg ez a 110 is kisker ár, kedvezmény nélkül, érdemi különbség lehet?

Figyelt kérdés

Mert ha még ennek is van kedvezményes ára, akkor itt mi lehet a buktató?

Az unixos kedvezménnyel 124 ezer. Ugyanúgy LUK/sachs


2019. febr. 2. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs érdemi különbség, ekkora az árrése a unixnak.

nézd meg itt: kuplungmester.hu

2019. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ilyenkor gondolkodom el,

ha a 110 ezres kisker ár van, amire még akár kedvezmény is lehet pl : 70 ezer amin még mindig van profit, akkor mennyi lehet a besz. ár...

Undorító.

2019. febr. 2. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"ha a 110 ezres kisker ár van, amire még akár kedvezmény is lehet pl : 70 ezer amin még mindig van profit, akkor mennyi lehet a besz. ár..."

Az unix és bárdi árak csak kedvezmény mellett értékelhetők, máskülönben közel x2 ott minden.

A kisker árnál nemigen van leljebb, max áfa vissza.

2019. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Basszus a kuplungmesteren a komplett lendkerék-kuplung szett uaz a gyártó és jóval olcsóbb mint a két autóalkatrész forgalmazónál,csak maga a lendkerék.

Kva nagy árréssel dolgoznak.

2019. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A buktató csak maga a nagy árrés,amivel ezek lehúznak.Van net és ezeket el kell felejteni.Én csak akkor megyek a legközelebbi Bárdihoz,ha tegnapra kell az alkatrész és nincs más lehetőségem,mert nem tudom elhalasztani a javítást.

Mikor volt kedvezményem a Bárdinál,akkor oda mentem.Most már ez is megszűnt és én is felejtem őket.

A szomszédos autósbolt is jóval olcsóbb mint ezek,mert a boltos tőlük is rendel és még sok másiktól,de ő is azt nézi,hogy mi a minőség és az ár.Te választod ki,hogy melyik opció a jó.Sok olcsó is kiváló minőség és drága is van szr.Vannak forgalmazók,akik jóval jóval olcsóbbak mint ezek és megy minőségre.

2019. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!