Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó lakatolás utáni rohadás...

Ramosz14 kérdése:

Autó lakatolás utáni rohadás kezelése?

Figyelt kérdés
Lakatoláson volt a 3-as Golfom.Küszöböknél,ajtónál van a nagyobb gond.Még nem tudom lefestetni,azomban elkezdett megint rohadni ott,ahol ki lett cserélve mert persze még nem lett megfestve.Hogyan állíthatnám meg a rohadást hogy ne legyen megint kényszer lakatolás?80 ezer forint volt ráköltve,egy 21 éves autóra és nem akarom hogy hiábavaló legyen.

#festés #lakatolás #autó lakatolás
2019. febr. 5. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Korróziógátló alapozó kezdetnek jó. Van olyan is, amit a rozsdára is rá lehet kenni és átalakítja azt.
2019. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem belekötésként, de elemenként 20 ezerért már fényeznek. Miért nem fényeztetted le, ha már költöttél rá? Félmunkát kár végezni, mert több lesz a végösszeg, mint amennyi lenne alapból. Lakatos nem tanácsolta, hogy így nem védi festék és lakk, rozsdásodni fog?

Látatlanban nem lehet szerintem megmondani. Lehet érdemes lenne meglátogatni a lakatost aki csinálta, hogy így jártál, mi a teendő? Szerintem még annyira nem lehet vészes, lehet egy kis csiszolás és fényezés a legjobb megoldás, sőt biztos.

2019. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Az elemenkénti fényezés 20 ezerért nekem kicsit drága ,ez egy 21 éves autó.Mondta hogy festetnem kell,csak sajnos mint a lakatos ,a festő is maszekbe dolgozik jó minőséggel.Sajnos a festő jobb időben tud festeni,nincs műhelye.
2019. febr. 7. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!