Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jelentős különbség lenne egy...

Jelentős különbség lenne egy 1.6 és 2. 0 TDI Passat B8 között?

Figyelt kérdés

Gondolok itt gyorsulás, előzés, nyomaték stb.

Megérné a plussz árát?


2019. febr. 8. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Engedd el a dízel Passat témát. Arra a pár km-re vegyél kis benzinest, vagy elektormost
2019. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, jelentős a különbség, vásárlás előtt mindenképp érdemes mindkettőt kipróbálni.

Hogy megéri-e az már más kérdés. Ha ez is a Corsa helyett lenne napi 6km-re, akkor nagyon nem, sőt egyik sem.

2019. febr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én írtam ki azt a kérdést is, de már azóta jött arra válasz , hogy nem sokan ajánlják ezt a lépést.

gondoltam megkérdem, hisz erre van ez az oldal...

2019. febr. 8. 11:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, egy passatba illik a 2.0tdi
2019. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A két motor ugyanaz a konstrukció, de azért illik a 2.0 TDI-t venni bele, mert egy új Passatba kell legalább a 150 ló.
2019. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok a külömbség. Évi több mint 30 ezret leautocskázol? Ha nem akkor benzin ha igen akkor diesel.mivel a diesel fentartasi költségei csak akkor térülnek meg. Masik dolog volt dieselesem 5.5 fogyasztással. Most a benzinesem fogyaszt 6.2 akkor megéri a dieselt fentartanom ? Nem. Mindenki merlegeljen.
2019. dec. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!