Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adagoló csere után, nagyon...

Adagoló csere után, nagyon alacsony az alapjárat!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 2.0DITD Premacy-m, ami melegen nem,vagy csak nagyon nehezen akart indulni... Később már hideg se! Ma úgy döntöttem kicseréltém az adagolót. Ki is cseréltem, pöcre indul, de 500 az alapjárat, és a gázadásra épp hogy reagál. Full gáznál 900 az alapjárat... Mitől lehet ez?

2019. febr. 9. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom az előtöltést nem állítottad be.
2019. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elektromos Denso V5 adagoló. Hol tudom az előtöltést állítani?
2019. febr. 9. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Bonyolult lenne leírni.

Nézz körül a neten, youtube, stb.

Diag kelleni fog hozzá!

2019. febr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, az adagoló elforgatásával állítóttam rajta, most már tudok közlekedni vele, de az alapjárat még mindig alacsony, és a gázadásra(elektromos gáz) se úgy reagál ahogy eddig... sokat gondolkodik! Károsíthatja a motort ez a rossz előtöltés?
2019. febr. 10. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Így ne használd, vidd el egy szervizbe, ahol be tudják állítani!
2019. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a gyors választ! Még egy kérdés, ezt egy sima autószerelő szervízben betudják állítani, vagy mindenképpen kell keresnem egy adagolóst?
2019. febr. 10. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Be tudják.
2019. febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen intézkedem :) Jelzek beállítás után
2019. febr. 11. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!