Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szólhat e bírságolhat e ezért...

Hovrath Andras kérdése:

Szólhat e bírságolhat e ezért a rendőr?

Figyelt kérdés

van egy opelem.Állapota normáll

minden jó rajta de sajnos a jobb oldali küszöb kb 10-15cm es helyen rohadt,kilyukadt

pénzem csak tavasszal lessz rá csináltatni és akkor ér rá a lakatos...

jelenleg kifulytam purhabbal lecsiszoltam,festettem saját szinre

nem látni semmit rajta csak ha nagyon nagyon megnézi valaki



2019. febr. 10. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha nagyon akarná, elvileg levehetné a rendszámot, de úgyse fogja. Ez rendben van, de egy led helyzetjelzőért agyonlőnek. Magyar valóság...
2019. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb műszaki állapotú autókat is látok az utakon közlekedni mint amit te leírtál. Olyanokat amikben a gumik állapota is hulladék ezért közveszélyesek
2019. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt simán ki tudod magyarázni.

Megette az idő, be van jelentve szerelőhöz, meg fogod csináltatni.

Ha akar megbírságol, de ők is emberek, ha nem arcoskodsz nem fog kötekedni. Ha szóvá teszi akkor meg elmondod, hogy szánod bánod és meg lesz csináltatva, nem is akarsz így vele járni, mert ciki is meg minden, de most muszáj volt mert....

A rendőr is ember, ők se élvezik, hogy folyton az anyjukat szidják, de ami ki van adva az ki van adva. Ha valami saját döntés alapja, akkor próbálnak emberien hozzá állni, ha mi is úgy állunk hozzájuk.

Nekem pl nem szoktak szólni az utólag beépített xenonért (előző tulaj csináltatta), vagy a mély ládáért hátul. Pedig az utólag beépített paraszt xenon az veszélyes is.

2019. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget.max 2hónapig szeretném így használni mert jo idő lessz s uj küszöb kerül fel rá.Nincs sajnos garázs,fedett hely

meg a lakatos is csak tavasszal válalja

minden más rendben van rajta műszakilag

2019. febr. 10. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
2008-tol vezetek aktivan 4x allitott meg rendőr ebből egyszer sem neztek ra az autora csak fújtam, ugyh. nem tartok az ilyentol.
2019. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!