Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek milyen tiszta belul az...

Kinek milyen tiszta belul az autoja egy 10-es skalan? Kepet kuldhettek.

Figyelt kérdés
Megszoltak, hogy koszos az autom es hogy lehet igy elni. Nem mobdom, nem szoktam surun takaritani, de nem is ertem miert baj ez. Ez egy jarmu, folyamatosan ki-be szall az ember, viszi be a koszt, nem lehet olyan tisztan tartani, mint egy lakast. Muszerfalat neha attorolgetem, porszivozni 3-4 havonta, de azt sem viszem tulzasba. gumi szonyegeket neha kirazom, ennyi. Szerintem senki sincs igy egy autoval, hogy az patyolat tiszta legyen. Kivancsi lennek masok hogyan latjak ezt.
2019. febr. 10. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
kettő vagy három. De nem érdekel és kapja be akit zavar hogy nem úgy néz ki a belseje mint amikor kijött a gyárból. Én használom az autót hogy elvigyen oda ahova menni akarok a többi nem érdekel. A szabadidőmet nem ilyen hülyeségekre fogom pazarolni amúgy sincs sok.
2019. febr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
8
2019. febr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy a művelt német mondaná, nálam az autó "Liebhebarfahrzeug"

szóval belülről minimum 9.

Kívülről nagyon függ az időjárástól, sajnos kevés időm és lehetőségem van magamnak mosni. Kézi mosóba pedig időpontot kell egyeztetni, ami nekem macerás az időbeosztásom miatt. Ilyenkor télem 6-7, nyáron 9 körül. (Leginkább a napi használat miatt, ha lenne cégautó, akkor ez csak találkozókra lenne használva, 10-10)

2019. febr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
*Liebhaberfahrzeug
2019. febr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ melyik. A napi használós Punto olyan 2-3, szegényre nem jut idő, a hobbiból-szerelemből tartott E36 legalább 10-es, fültisztító pálcikával szoktam kiszedni a legkisebb porszemet is a szellőző rostélyokból, azt hiszem ezzel mindent elmondtam. Az meg alap, hogy esőbe-sárba ki sem mehet a garázsból, alkalma sincs koszosak lenni, max. egy kis finom szállópor tud ráülepedni a garázsban. Szegény Punto meg sokszor úgy néz ki mint a disznó, minden figyelmet és szeretetet a BMW kap. Igazságtalan az élet...
2019. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Két autóm van.

Az egyik még nincs egy éves. Kirázom a szőnyegeket és igazából olyan, mintha most hoztam volna ki a szalonból. Elég gáz lenne, ha egy autót egy éven belül lelakna valaki... Rendszeresen takarítom is. Szóval olyan 9-esnek mondanám. (Most csak a fotózás miatt nem állnék ki vele a garázsból.)

A másik autóm már lassan 14 éves lesz pár hónap múlva. 300.000km-t elücsörögtem már benne. De rendszeresen takarítom kívül-belül ezt is. Jelenleg ilyen. Nem mondom, hogy makulátlan, mert nem kiállítási tárgy, hanem használatra van, de nem lehet azt mondani rá, hogy elhanyagolt. Szerintem olyan 7-8-at megérdemel:

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Olyan 7-8 körül. Nincs benne nagy kosz, se szemét, de nagyon tisztán sem tartom. Szőnyeget kirázom, de mostanában azért voltak sáros napok, mire elsétálok az autóig sáros lesz a lábam. Parkolókban is áll a sár, pedig Budapest.
2019. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-8, ami az én skálámon 4-5.

Holnap tervezem kiporszívózni.

2019. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!