Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyik típust válsztanátok,...

Ti melyik típust válsztanátok, melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Bmw E46 330i vagy BMW E60 525/30i (motortípus kb mindegy csak MANUÀLIS legyen ennél ez a fontos és csak 2003-2005-os darabok amik még M-motorkódosak.)

Szerintetek melyik a jobb, megbizhatóbb autó?



2019. febr. 10. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Az E60 újabb, modernebb, tágasabb. Ha találsz egy-egy megkímélt darabot akkor egyforma lesz a megbízhatóságuk - én inkább az alapján választanék hogy kell-e a nagyobb autó vagy sem.
2019. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Osztom az első véleményét.

De én csak E46-ot tudnék elképzelni, coupe-t magamnak. Az E60 az egyik legrondább, legjellegtelenebb BMW szerintem.

Viszont E46-ot, szépet, jót venni csak irreális összegért lehet.

2019. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is E46-ot vennék egyértelműen. Nem műszaki/megbízhatósági okból (szerintem nincs különbség), hanem egyszerűen az tetszik.
2019. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én, csak sedanba gondolkodok, nekem az E60 jobban tetszik, kiveve ha találnék E46-ba M-pack facelift utánit ami ugye 330i-be szintén nem olyan sok van :/ Az egyetlen visszatartó erő az E60-tól, hogy a több elektronikával nem tudom mekkorat lehet szívni. Köszönöm az eddigi válaszokat! :D
2019. febr. 10. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz ám az E60, mint azt híresztelik, főleg a sor6 benzinesek. Van aki utálja a formáját, van aki kimondottan imádja. Én például imádom az E60 formáját, mai napig szép, feltűnő darab, míg megfigyeltem, hogy például az F10-es 5-ös BMW-k a visszafogott formájukkal teljesen beleszürkülnek a forgalomba, unalmas autók. Az E46 sem tetszett sosem, bár sokan imádják a formáját.

Na de ha a megbízhatóság a lényeg, az E46 tuti jobb, viszont az E60 újabb konstrukció, modernebb, nagyobb, kényelmesebb és szebb.

2019. febr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha szedán, akkor E60. Nekem személyesen nagyon tetszenek a facelift-es E60 hátsó lámpái.

Tudtommal az E60-asok közül a korai daraboknak volt az elektronikával nyűgje, de a motorok tekintetében megbízható(első sorban M54, M57, esetleg M47).

2019. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!