Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 7 méteres Iveco-sok! Nagyváros...

7 méteres Iveco-sok! Nagyvárosokban hol tudtok leparkolni?

Figyelt kérdés
Rendkívül hasznosnak tartom, hogy nagyobb árukat is el lehet egy hét és fél méteres Iveco-val szállítani, de azt már nem tudom hol lehet vele nagyvárosokban leparkolni.

2019. febr. 11. 13:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Jó, de írja már le végre valaki, hogy HOL tudnak nagyvárosokban ezek a valóban nagyon hasznos, de túlságosan nagy autók leparkolni! Egyetlen válasz nem érkezett még a kérdésre! :D


Akárhány utca akárhány parkolóját néztem az évek alatt, egyetlen nagyvárosban sem volt elegendő hely hogy leparkoljanak! Sehol.

2019. febr. 11. 21:44
 12/18 anonim ***** válasza:
Hivatalosan sehol, te is tudod jól. Max olyan utcában, ahol az út szélén lehet parkolni, de azt meg a lakók nem fogják díjazni.
2019. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De akkor hol állnak le, ha sehol?! Ezzel nincs elintézve továbbra sem.
2019. febr. 12. 13:05
 14/18 A kérdező kommentje:
De akkor a gyengébbek kedvéért (ha már egy kivételével senki sem érti) ha adott embernek csak egyetlen egy autóra telik (és ezt SENKI NEM róhatja fel neki!), ugyanakkor családja is van, nem tud a város szélén megállni, hiába szeretne, rettentően sok helyzetben NEM LEHET ezt kivitelezni, meg KELL állnia a belváros(ok)bán is!
2019. febr. 12. 13:10
 15/18 anonim ***** válasza:
Ember, álomvilágban élsz. Ha fuvarozó céged van, akkor van valami telephely, és ott fog állni a furgon. Vagy ha nem, akkor kint a város szélén parkolókba, udvarokban, telepekben. Vagy ha valaki mégis pont a belvárosban lakik, és van egy furgonja, akkor az le van zsírozva a szomszédokkal, vagy ahol parkol az autó, hogy ne legyen probléma.
2019. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Éppen, hogy a valóságból hoztam a példát, és ennél maradva (ha már ennyire értetlen vagy, folytatom), ha van családja, ÓHATATLAN, hogy máshol is kell használnia az autóját.


És nem, leírták már előttem, hogy nem csak telephelyekre lehet szállítani árukat (nem fogom részletezni, ha valaki nem tudja magától, az egyedül az ő baja) de mikor nem szállít, hanem ügyeit, vásárlásait intézni megy, vagy a többször említett családjat szállítja (akármennyire nem tetszik neked) KÉNYTELEN parkolnia belváros(ok)ban is.


De írjon már valaki hosszú furgonnal rendelkező is, ne csak egy 65%-os feltételezéseit kelljen olvasnom. Vele a felszínes beszélgetést ezennel befejeztem.

2019. febr. 12. 20:55
 17/18 anonim ***** válasza:
Oké, akkor várj egy 100%-os embert, aki a belvárosban lakik, és 7 méteres kisteheratóval jár a boltba, meg intézi az ügyesbajos dolgait :D Ja várj, nincs ilyen. Illetve ismerek ilyen embereket, csak ők nem a városban laknak, hanem falun kertes házban, ahol az autó tárolása, parkolása a legkissebb gond.
2019. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is Iveco maxival járok. De totál nem értem a kérdésed, már ne haragudj. Ferde parkolóba beállsz keresztbe, ha máshogy nem megy, és feltétlenül ott kell megálnod. Ha van parkoló sáv, akkor oda leálsz ha beférsz, ha nem, akkor mész tovább, amig nem találsz helyet. Beállsz társasházak közé, ahol van hely. Mélygarázsba nem mész le ha eszed van. Áruházláncok parkolóiba általában egymással szembe parkolnak, ott befordulsz és beállsz úgy, hogy az orra átlóg a szembe lévő parkolóba, nincs gáz, így szemmel kimész és nem kell tolatgatni. Oké, hogy nagy város, de nem értem mit kell ezen annyit rugózni, ahol van hely, oda beteszed a furgont. Persze nem szabályos sokszor ahova én is beteszem, de ha mindenféleképpen parkolni kell, akkor leporkolok. Nem rugózok rajta hogy úhh hát ide vajon lehet vagy nem lehet. Ha megbüntetnek akkor így jártam, ez benne van.
2019. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!