Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért árul ugyanolyan Z17DTL...

Miért árul ugyanolyan Z17DTL motorokat a bontópláza hol 150, hol 200ezerért?

Figyelt kérdés
Meg merjem venni az olcsóbbat, vagy az rosszabb??? Más alkatrészeknél is látok ilyen különbséget

2019. febr. 13. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Mert nem mindegy, hogy mennyi kilóméter van benne.

Meg, hogy milyen állapotú gépből operálták ki.

2019. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Idézek a honlapról:

"A bontoplaza.hu az egyik legnagyobb bontott alkatrészt kínáló webáruház, amelyre jármű bontók és bontott alkatrész-kereskedők töltik fel a kínálatukat"

Vagyis NEM a bontoplaza árulja, az oldal csak összefogja több tucat bontó ajánlatát. Kb. mint az "árukeresőponthu", az sem árul, csak listáz és összehasonlít. Vagyis mucsaröcsögealsó bontó adja 150-ért, Bivalymocsoládfelső pedig 200-ért. Nem a honlap üzemeltetője árulja.

2019. febr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 igazad van,kivéve abban,hogy a "mucsaröcsögealsó"-t IS NAGY kezdőbetűvel írjuk! =D
2019. febr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ok, jogos. :D :P
2019. febr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi 2, megtaláltam: [link]
2019. febr. 19. 23:27
 6/8 Főzős Laci ***** válasza:
A Bontópláza-ról nem érdemes semmit sem rendelni,csakis annak,aki szereti a nem teljesen illeszkedő,beépíthetetlen alkatrészeket.Én egy Opel Omega B hátsóagyat rendeltem.Gondoltam,jól kiválasztottam.Persze: 6 milliméterrel kisebb,mint kellene.Tehát 15000 forintért van egy jó nehéz ajtó nehezékem.
2020. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyrészt ha nem figyeltél az évjáratra és '99 előtti a géped miközben az alkatrész meg '99 utáni (vagy fordítva), akkor semmi fura nincs abban, hogy nem illeszkedik, mert az Omega B-t 99-ben erősen átalakították. Másrészt 15eFt-os ajtótámasz helyett miért nem küldted vissza? 15 napig mindennek visszatérítik a teljes árát...
2020. febr. 27. 09:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalat a Bontóplza.hu -ról .. :!


Ha jót akartok magatoknak , innen semmit ne rendeljetek !!Gőzük nincs mit adnak el !! A címűk megvan .. személyesen viszek vissza 1 alkatrészt nekik , és búcsúzóul valakinek belevágok a fejébe ..

Nem a pénz , hanem pofátlan hazudozásuk miatt !! 30 éves tapasztalattal rendelkező szerelőnek akarják megmagyarázni , hogy a küldött alkatrész márpedig jó az autóba , mert ők neten látták .. szerinted ?!?!?!

És ezt egy kb. 20 év körüli "nő" akarja megmagyarázni !! XDD

Nem akarják vissza fizetni a pénzed , ha netalán nem jó az alkatrész. Ezért hazudnak,húzzák az időt, még fel nem adod ..a pénzed pedig úszik ..

Így megvettem újonnan az alkatrészt , hozzáteszem nem volt sokkal drágább !!

2023. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!