Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik fékbetét féktárcsát...

Melyik fékbetét féktárcsát ajánljátok ezek közül, ami nem fog nyekeregni? Champion, ferodo, az meisterteile, vag group, juratek, unix/bárdi sajátmárkás.

Figyelt kérdés
juratek/unix/bárdi betétje úgytudom acélból van, így fémes nyekergő hangot ezek elvileg nem adnak, viszont mennyi km-t bír egy ilyen?
2019. febr. 15. 12:32
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nekem pont az ate márkával volt gondom. 60ezret ment el, de már 50nélcserélni kellett volna, mert szakaszosan fogott és nem éreztem biztonságosnak. Aztán jurateket kapott eddig 45ezret ment, de eddig nekem jobban bevált, mint ate. Most barátnőm kocsiján lesz aktuális a csere. És nyikorgásmentes olcsóbb kategória érdekel, mivel a "nagy" márkákról rengeteg rosszat hallot pl: brembo. Ami persze lehet, hogy azért van, mert ez a brembo nem az a brembo, hanem a made in china.. Ezért inkább veszek olcsóbbat, amit nem hamisítanak. Így az olcsóbb lesz a biztonságosabb. Szóval alacsonyabb árfekvésűekből miket ajánlotok?
2019. febr. 15. 14:25
 12/21 anonim ***** válasza:
Csakis a Ferrodo...baromi régóta gyártnak mindenféle betétet(talán 80 éve)
2019. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy honnan jön a nagy márka. Mert láttam már videót, ahol a kiskínai otthon az esztergán gyártja az "ATE" tárcsákat.
2019. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Sajnos igen minden drágább márkánál bele lehet futni hamisba, ezért vennék olyat, aminél ennek az esélye szinte nulla. Drágán olyat ami szétreped, megvetemedik nem akarok. Jurid vélemény?
2019. febr. 15. 14:53
 15/21 anonim ***** válasza:
A JURID-ról azt mondták egy időben, hogy BMW gyári beszállító. Ez most már biztosan nincs így. A TRW kombináció nem rossz, de a Meisterteile is lehet jó, ha olcsóbb árfekvést nézel. Betétből az ETF jó lehet, mert puha, nem nyikorog.
2019. febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Tárcsából/ betétből ugyan olyan márkát szeretnék, hogy tutira kompatibilis legyen egymással. Trw olvastam, hogy nyekereg suzuki gyári betétje volt. (Totalcaros cikk) Nincs valami jelzés a betéten, hogy nyekergős-e? Az E1 úgy tudom a minőségibb betéteken van.
2019. febr. 19. 08:41
 17/21 Tomcatters. ***** válasza:
En most ATE használok, ez előtt BremBo volt.. Az nekem kb 5000km után ütött, behullamosodott:/ Ez a mostani 15000 utan is hibátlan En ATE ajánlom
2019. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A TRW jó. Ha a betét és a tárcsa is, akkor is. Szerelőkkel beszéltem róla. A BREMBO és a FERODO eléggé gyenge lett, sok kínai gyártmány nem üti meg a régebbi minőségi szintet.
2019. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
TRW, vagy Textar, én ezek közül szoktam választani, esetleg még ATE.
2019. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Tárcsából/ betétből ugyan olyan márkát szeretnék, hogy tutira kompatibilis legyen egymással. Trw olvastam, hogy nyekereg..."


Nekem az összes tárcsa betét egyszerre lett cserélve elöl-hátul és mindegyik TRW. 120.000km óta nyúzom ezt a szettet. Nem nyekereg. Soha semmilyen hangja nem volt. Én nagyon elégedett vagyok vele, tudom ajánlani.

2019. febr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!