Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G. Mi lehet a baja?

Opel Astra G. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Opel Astra G 2008-as kevesett futott autómat egy hete vásároltam.Semmilyen gond nem volt az első pár napban a váltójával de most az utóbbi 2 napban ha rükverc-be teszem akkor krákogó-kerepelő hang hallatszik a motortérből,ha nagyon finoman lassan és óvatosan csinálom akkor nincs gond de ha teljesen átlagosan,normális sebességgel teszem rükverc-be mint bármelyik másik előző autómat akkor nagyon erőteljesen csinálja ezt a hangot.A többi fokozatban semmilyen gond nincs nagyon könnyen és simán siklik mindegyik fokozatban csak a rükverc-be rakáskor csinálja ezt az idióta hangot.Jövőhéten mindenképp megnézetem majd szerelővel de addig is érdeklődni és informálódni szeretnék hogy nagyjából tudjam mivel állok szemben.
2019. febr. 16. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem emel ki a kuplung? Utána kéne állítani. De a szerelő elképzelhető azt mondja, cserélj kuplungszettet....pedig lehet, nem kéne.
2019. febr. 17. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kuplung nem emel ki rendesen. Sajnos ez hidraulikus, nem állítható. Próbáld dupla kuplunggal a hátramenetet és használd addig, amíg az egyest is el nem kezdi nehezen venni. Akkor jön el a csere ideje.
2019. febr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak hátramenetnél van ez a hang és lassan meg nem csinálja akkor ez ilyen opeles tulajdonság. Mind ilyen.
2019. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jóval öregebb G Astrám van, de ezer éve ugyanezt csinálja. Van, amikor nem szereti a hátramenetet, de dupla kuplunggal olyankor is beveszi hang nélkül. Nagyon ritka eset, ha úgy sem.
2019. febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!