Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autód volt az, ami...

Milyen autód volt az, ami alapján eldöntötted, sosem veszel még a márkából sem olyat?

Figyelt kérdés

Ami jó állapotú autód volt, tehát nem egy eleve lepusztult valami.

És mi volt a baja?



2019. febr. 17. 09:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
Lada.
2019. febr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Volkswagen. Még megvan, most lett 11 éves.
2019. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. Eddig nagyjából mindegyikkel elégedett voltam.
2019. febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

több autom is volt eddig


Igaz egyik sem fiatal volt

De egyet kivéve mindel elégedett voltam

Az autó amit utáltam az az opel kadett E volt

13 évesen vettem anno, és gyakorlatilag a 3 év amig megvolt 2 havonta volt vele valami baj

Utáltam, mert folyamat költöttem rá, sose hagyott at ut szélén, de mindíg voltak kisebb csereberélni, javítani valók rajta.

És ráadásul lomha rossz futóművel rendelkező autó volt

1.6 benzines volt 75 lóerővel, ami amugy vezetés közben kb a felének tünt, országuton előzni elég meredek dolog volt vele. a futóműve olyan car volt hogy annyira alul kormányzott volt hogy ahol egy másik átlag autóval(akár egy régi swift el) bevettél egy kanyart 70 el ott a kadett max 40-50 el tudta a kanyart abszolválni.

Na a lényeg hogy utáltam nagyon.

A 2000 es évek elején közepén volt ilyen autóm.

2019. febr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Lada 1200 pl, 20 éves korban még elment, hogy minden másnap szerelni kellett, jó volt hobbiautónak. De 30+ fejjel már felgyújtanám.

De az öcsémnek van egy 1.2-es fiat puntója.

Na az is kb ez a kategória, nincs olyan nap hogy ne lenne felnyitva az eleje. Olyat sem vennék 1000% .

2019. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%

Opel astra g, kényelmetlen, hangos.

Ezalapjan soha sem kéne egy opel se.


Scenic 2. Állandóan szervíz, nem kellene újra.


Most egy mk3 focust hajtok. Egyenlőre ezzel bajom nincs.

2019. febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddig mindenkinek, nekem is volt opellel bajom rengeteg, bár az út szélén egy se hagyott.
2019. febr. 17. 11:11
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerencse egyik se az enyém volt, csak "szerencsém" volt hozzá.

Skoda. Nem kellene semmi pénzért, még egy 10-en milliós új sem.

Suzuki. Két hétig jártam vele kényszerből. Én nem értem mi a jó benne, azon kívül hogy olcsó, kicsit kényelmetlen, kicsit szar, de a miénk.

Daewoo/hálisten már nincs, de Chevrolet is ugyan az szerintem/ Szintén pár hetes használat után.

Mindet ilyen két hétig használtam, míg a fix céges szervízben volt, és csak ilyet adtak, és nem a lepukkant szarok voltak hanem max 3-4 évesek.

Saját autóról rosszat nem tudok mondani, eleve nem veszek rosszat.

2019. febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy egy márka minden autója szar, mert akkor a kutya se venné, és csődbe menne a cég. Viszont típusokat lehet utálni, mert sajnos vannak félre sikerültek közöttük. Ezt jó lenne, ha az előző hozzá szóló is tudomásul venné. Üdv egy 12 éve "szar" koreai Chevy tulaj.
2019. febr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2009-es Nissan. Soha soha soha többet Nissan. Még ha fizetnének akkor sem kellene többé. Ráadásul a márkaszervíz is átvert párszor.
2019. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!